Jump to content

ETS2 problemy teleportacja/spanie/prom itp


Recommended Posts

Wiem, że kolejne pytanie z tej samej mańki co większość w ostatnim czasie.

 

Tylko i wyłącznie podczas wejścia na MP dosłownie niszczy się profil.

Nie mogę wtedy przenosić się między garażami, wzywać pomocy drogowej, podróżować promem itd. - czarny ekran (przeważnie po prostu zwiecha totalna) i co jakiś czas gra się wysypuje

Przy powrocie na tym samym profilu na single jest to samo.

Po wgraniu starego zapisu gry - luty br. lub listopad zeszłego roku, na single wszystko śmiga, po ponownym wejściu na multi to co wyżej.

Reinstal był: steam, ets2, multi, sterowniki

problemy pojawiły się od momentu jak długo nie wychodziło multi na 1.25 i żeby grać ze znajomymi należało zrobić downgrade, tak niestety jest do dziś

przejrzałam wszystkie porady jakie już się pojawiały także synchronizacje wyłączone i niestety to nic nie daje
nie mam już pomysłu co jeszcze można zrobić

Link to comment
Share on other sites

no właśnie przywrócenie najstarszego możliwego profilu działa pod warunkiem, że będę go używać tylko na single, po wejściu na multi znów nie mogę się przenosić, nawet mimo niezapisania stanu gry z multi profil czasami nawet nie chce się uruchomić na single (raz się z tym spotkałam)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.