Jump to content

błąd na multiplayer


Tazang

Recommended Posts

mam dwie gry "American Truck Simulator"  i  "Euro Truck Simulator 2" o ile przy Euro Truck Simulator 2 da się jeszcze trochę pograć bo po paru minutach wywala błąd i zamyka grę to w przypadku American Truck Simulator sprawa jest trudna jak dla mnie bo nie da się zalogować ani stworzyć drugiego konta bo id steam :/ przy tworzeniu nowego konta trzeba przebnąć przez powiązanie konta ze steam i tu pojawia się komunikat błędu że gra już została powiązana czy też konto zostało powiązane a gdy chcę pograć na multi i loguje się kontem z  Euro Truck Simulator 2 gra wywala mnie do ustawień konta na stronie internetowej  i to jest chore co ja mam zrobić żeby móc grać w American Truck Simulator na multi skoro konta nie da się zmienić a jest powiązane z grą Euro Truck Simulator 2 :/ na stronie internetowej  pojawia się komunikat że jeśli masz grę American Truck Simulator to kliknij w przycisk poniżej potem po lewej pisze na zielono że sprawdzamy i wróć za kilka minut ja sprawdzałem następnego dnia (15-18H później) i nadaj ten sam problem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.