Jump to content
  • 0

Problem po aktualizacji


RAFI [PL]

Question

Witam. Po aktualizacji multiplayera pod wersję 1.25 mam problem z dwoma błędami. Pierwszy z nich to spadające fpsy. Najgorzej jest w przy wjeździe do miasta, bo fpsy z 45 spadają na 20. Na drodze jest podobnie, gdy pokazuje mi się na tabie jakiś gracz odczuwam leciutką ścinkę i po chwili klatki wracają. Jest to problem po stronie multiplayer czy po prostu jest to coś u mnie?

 

Drugim problemem jest grafika. Mimo ustawień grafiki na wysokie i skalowania 400%, ciężarówka wygląda jakby ustawienia graficzne były ustawione na najniższe (dodam że przed aktualizacją było wszystko w porządku, grafika nie została przeze mnie zmieniona).

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jest to możliwe.

Prawdopodobnie Twój komputer nie nadąża z grą i zapisywaniem wszystkich danych. Możliwe, że przez tą aktualizacje Twój komputer został pewnie obciążony. Druga sprawa jest taka, ze po co chlopie dajesz wysokie ustawienia graficzne, a potem się dziwisz czemu masz 20 fps'ow. Zniż sobie troche, bo Twój komp nie nadąża

 

Podasz podzespoły twojego kompa?

Edited by PabloGames19
Ohhh.. Ta autokorekta
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przed aktualizacją śmigało wszystko jak należy. Poza tym na singlu nie mam takich problemów.

 

Procesor: AMD A10-5800k 4 rdzenie 3.8 ghz......turbo - 4.2 ghx

RAM: 8gb ddr3 kingston

Płyta główna: ASUS F2A85V-PRO

Grafika: ASUS HD7790 directCU II 1gb ddr3, 128 bit OC (fabrycznie wzmacniana)

 

Edited by Rav199541
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po aktualizacji zaszły pewne zmiany, został dodany "awaryjny" serwer, więc trochę przeciążenie jest. Dokładnie się na tym nie znam, ale możliwe, że tak jest. Serwer europe 2 nawala i jak naprawią go dokładnie to pewnie przywrócą tamtą wersje, ew. usuna dodatkowy serwer. Zmniejsz ustawienia graficzne na trochę mniejsze i przywrócisz na tamte jak naprawią błędy.

 

Pozdrawiam :)

 

---------------

Możesz też wejść mi pomóc w dziale pomoc :D

Edited by PabloGames19
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.