Jump to content

Logitech G29 - nie działające przyciski


sepeta

Recommended Posts

Witam. Dziś po aktualizacji ETS2 i Multiplayera chce sobie zagrać odpalam grę a tu problem żadne przyciski na kierownicy nie działają sprawdzałem w Panelu sterowania i pokazuje ze wszystkie przyciski są wciśnięte próbowałem jeszcze w Project Cars i to nic nie zmienia zrobiłem reinstalacja tez nic kompa uruchamiałem 2 razy tez nicy na Googlach sam nic nie znalazłem i zwracam się z prośba o pomoc do Was może ktoś miał taki przypadek. Dorzucę do tego że normalnie pedały skrzynia biegów i same kolo kierownicy działają poprawnie tylko te przyciski sterowniki mam najnowsze i sam nie wiem co mam teraz zrobić ??? Kierownica na gwarancje ale to raczej problem jest z sterownikami bo przed włączeniem gry sprawdziłem to w kontrolerze gier i wszystko działało dopiero po uruchomieniu jakiej kol wiek gry się partaczy sprawdzałem inne wejścia USB i nic to nie daje... 

 

Pozdrawiam, liczę na waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek14 said:

A czy w opcjach sterowania pozaznaczałeś alternatywę dla przycisków na klawiaturze?

Nie rozumiem o co ci chodzi dokładnie ? W sterowniki nie ma chyba takiej opcji bynajmniej ja jej nie widzę...

_____________________________

 

Tyle czasu jeździłem i nagle problem się zrobił... Wszystkie przyciski są wciśnięte nawet w kontrolerze gier w panelu wystarczy nacisnąć pedał gazu i wszystkie przyciski na kierownicy nie działają a właściwe działają tylko nie tak jak trzeba... -,- Co się odwala tu czy to sterowniki nowe są tak wadliwe ? Ale nie wiem kiedy ostatnio były wydawane to bym powiedział czy to od nowych sterowników. Ale jak by był te stare co nie cały tydzień temu grałem to nie wiem dlaczego coś takiego się dzieje czy win 10 głupieje tak ?

Edited by sepeta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.