Jump to content

Kabin içerisinde fare oynamıyor sorununa çözüm

makaroni

Recommended Posts

Arkadaşlar eğer sizinde benim gibi 1 tuşuna basıp cabin içerisinde oynuyorsanız fakat cabinin içerisinde fare oynamamasından veya 4-6 tuşlara bastığınız sağı solu görememektwn şikayetçiyseniz işte bu sizin çözümünüzçok aradım türkçe kaynak bulamamıştım ingilizce kaynaklardan zorda olsa buldum;

Çözüm;

Belgelerim/euro truck simulator 2 deki config dosyasını açıp g trackir ayarını 0'a getiriniz

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.
  • Upvote 2

2 hours ago, makaroni said:

kardeş denemedik mi sanıyosun çok basit önerdiğin yöntem çok yani bunu bilmeyenin bu oyunu kuramamış olması lazım ilk onu denedik olmadı

Size burda yardım edilmeye çalışılıyor. Arkadaşın vaktini ayırdığı için teşekkür etmeniz gerekirken fırça atıyorsunuz. Doğru mu sizce ? Yardım edecektim ama etmem size git oyunu sil tekrar yükle sıfırdan save yap. İyi günler

• Upvote 2

7 hours ago, Suleyman.53{Master Of Storms} said:

Size burda yardım edilmeye çalışılıyor. Arkadaşın vaktini ayırdığı için teşekkür etmeniz gerekirken fırça atıyorsunuz. Doğru mu sizce ? Yardım edecektim ama etmem size git oyunu sil tekrar yükle sıfırdan save yap. İyi günler

Lan konuyu okumadan yorum yazmayın ben zaten çözümü yazdım oraya çözdüm sorunu alın ihtiyacı olan google dan aratıp konuyu bulsun yardımcı olur dedim ordan sarhoşun biride çıkmış bana bilgisayarın açma tuşunu öğretecek ulan cevap konusu bu soru değil adamı deli etmeyin

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.