Jump to content
  • 0

Problem, freezowanie gry podczas np. teleportacji, czy przewinięcia czasu.


.AMF.

Question

Witam, mam taki problem, że gdy przewijam czas czy to na singlu czy to na MP to się gra wiesza, z niewiadomych mi przyczyn mam osobne dwa save do modowania jak i do gry na MP, na save z dość duża ilością modyfikacji typu RusMap, ProMods, na grafikę jak i swoje prywatne modyfikacje, no i tutaj nie mam problemów, czy to na promie czy to gdzieś gdzie się przewija czas to gra się nie freezuje, nawet podczas szybkiej podróży do innego garażu. 

 

Natomiast jak odpalę sobie MP to wszystko działa mogę jeździć, ale nie mam zleceń (wiem, przespanie się lub teleportacja do warsztatu czy coś by się przewinął czas) teleportuję się do np. Poznania i gra automatycznie się freezuje w menadżerze zadań, przez parę minut jest normalnie, że gra chodzi, ale potem jest brak odpowiedzi. 

 

Testowałem również, save z internetu pobrałem chyba 3 i to samo jest więc nie wiem o co tutaj chodzi.

 

Na singleplayer przy modach nie mam takich problemów, co jest dziwne bo przeważnie modyfikacje coś takiego by powodowały, zrobiłem spójność plików - nie pomogło. 

 

 

Modyfikacje jakie mam zainstalowane:

  • ProMods 
  • RusMap 
  • RealDashBoard Scania
  • FlarePack
  • ReshadeFrameWork (aktywacja na num_1, jest to w plikach bin w folderze gdzie jest zainstalowana gra, coś ala sweetFX)
  • Lautus HD for promods
  • Fael Environment 
  • i prywatny zestaw który wątpię by to powodował skoro na MP nie ma modów, a wczytuję inny save...

 

 

Specyfikacja sprzętowa:

  • CPU: Intel Core i5 650 3,5GHz
  • GPU: GTX 770 OC MSI
  • RAM: 4GB 1333Mhz DDR3
  • HDD: 1TB Seagate
  • OS: Windows 10 Pro 64bit

 

 

Chyba raczej więcej nie jest potrzebne z specyfikacji.

 

 

Reinstalacja gry wątpię, że pomoże skoro nie wykrywa błędów w plikach czy braków (spójność plików)

 

 

 

Edited by AMF
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

@KOZIK PL, wyłączenie synchronizacji pionowej jak i steam cloud nie pomogło, z porady @Bandero, zrobiłem reinstal gry no i niestety to też nie pomogło, wszystkie pliki gry usunąłem nawet save, mody czy pliki lokalne które mogły zostać po odinstalowaniu przez steam. 

 

Zresetowanie PC nic nie da ponieważ ten błąd mam od wczoraj (wczoraj zainstalowałem MP od mniej więcej 3-4 miesięcy przerwy jak nie lepiej) Przed dodaniem scout nie miałem takich problemów hmm no ale co one mają do rzeczy jak to też na czystym profilu na SP się dzieje? A na zmodowanym gdzie mam 6GB +/- modów nic się nie dzieje takiego..... 

 

Format PC robiłem parę dni temu, system ten sam co wcześniej.

 

Na ReshadeFrameWork jeździłem dość długo przed dodaniem scoutów i wszystko działało bez problemów nwm co się teraz stało.

 

No cóż zobaczymy może przy kolejnej wersji TruckersMP się to ogarnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przeczytaj dokładnie wszystkie moje posty w tym temacie, czy to na SP czy to na MP mi się to robi BEZ modyfikacji na czystym profilu, ETS i folderu mod.... reinstalacje robiłem 2/3 razy formatu nie chce mi się robić ze względu na to, że robiłem go jakoś na początku września i pobierać znowu wszystkie gry i aplikacje nie uśmiecha mi się. 

 

Na profilu gdzie mam około 12GB modów, ProMods 2.1 (1.24 wersja), RusMap 1.6.3, mody graficzne, dźwięki, modyfikacje prywatne na ciężarówki i naczepy. Na tym save mogę grać 5-6h praktycznie co jakiś czas przepływać promem (zmienia się czas), czy to przewinę sobie przez konsole i nic się nie dzieje zero lagów czy freezów, a na MP ostatnio pojechałem Scoutem z chyba Hannoveru dojechałem do zjazdu na Osnabrück i co? Kumpel gada, że nadal się poruszam, a u mnie freeze ekranu i potem pozostało tylko ctrl, alt, delete i wyłączenie ETS przez menadżer zadań.  

 

Na 1.25 nie sprawdzałem wszystkiego ale tam nie miałem takich problemow o ile dobrze pamiętam bo przesypiałem się parę razy jak testowałem DAFa 105 i inne nowe duperele to tego nie było.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.