Jump to content

Komik derecede Adminlere karşı tutumlar.

Suleyman.53

Recommended Posts

@F.Maynard @Memduh Basgan

Primciler iş başında. yasaksa kaldırın postu. Sizin arkanızdan nasıl konuşuyolar özgür abi . Bir de kendilerini bi halt sanıp kibirlenmezler mi güldüm valla buna. Memduh Başgan korkmak lazım.

aXjQzz.png

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

Okan ile kimsenin yaşamadığı tartışmaları ben yaşadım.Hatta kendisi de bunu onaylayacaktır.  :)  Birbirimizi pek sevdiğimiz söylenemez, sevmek zorunda da değiliz.

Okan'a yakın kişiler tarafından bize karşı sahte rapor gönderenler ve bizi tehdit edenler oldu.Bu da ismi geçen şahısın çevresindeki insaların nasıl bir karaktere sahip olduğunu açıklıyor.Malesef Türk milleti olarak sürekli olarak gücün yanında durma isteğini taşıyoruz.Haklı mı haksız mı kimse bakmıyor.Gücü var mı ? "Var." O zaman dost olayım ki, günü geldiğinde beni korusun kollasın.Gücü elinden alındığında ise en çok o yalnız kalıyor.Çünkü menfaat temalı dostluklar kurduğu için etrafında 1 kişi bile kalmıyor.Bunun en iyi örneğini eski admin ömer584 ile gördük.

Özgür hakkındaki yorum ve düşüncelerime gelecek olursak; taraflı davrandığı olaylar olmuştur ancak güce tapan birisi olduğunu söylemek yanlış olur.Sadece çevresindeki insanları yanlış seçtiğini söyleyebilirim.

Olaylara bir de şu yönden bakmak gerekiyor.Neden bu konular sadece Okan ve Özgür için açılıyor ? Takımda 2 Türk admin daha var.Neden hak yedikleri gerekçesi ile konular sadece bu 2 admin için konu açılıyor.Belki de haklılar.Bunu zaman gösterecek..

Benim atılmam ile bu çocukların ilgisi yok hatta Ömer'in de ilgisi yok, şikayet etmiş olabilirler orasını bilmem ama bu nizam hakkında tek bildiğim Yiğit diye bir çocuğun arkamdan konuşup ben ts'ye girince susması oyun ilk çıktığı günlerde ts'den ts'ye laf taşıması, wotmp'yi sevmiyorlar sataşacak yer arıyorlar orada da bir şey yazınca agresif oluyordu tipik ergen, çok istiyorsa mod alımı açıktı galiba olsun.

@MuhtarEmmi

Hangi olay merak ettim? 

1 hour ago, F.Maynard said:

Benim atılmam ile bu çocukların ilgisi yok hatta Ömer'in de ilgisi yok, şikayet etmiş olabilirler orasını bilmem ama bu nizam hakkında tek bildiğim Yiğit diye bir çocuğun arkamdan konuşup ben ts'ye girince susması oyun ilk çıktığı günlerde ts'den ts'ye laf taşıması, wotmp'yi sevmiyorlar sataşacak yer arıyorlar orada da bir şey yazınca agresif oluyordu tipik ergen, çok istiyorsa mod alımı açıktı galiba olsun.

@MuhtarEmmi

Hangi olay merak ettim? 

aynen abi bu nizam kadar zaten kendini beğenmiş kimse yok. yok onu biz yaptık bunu biz yaptık ömer i anlarım da sen başka sebepten bıraktın. ne alaka atılman

10 minutes ago, Suleyman.53{Master Of Storms} said:

aynen abi bu nizam kadar zaten kendini beğenmiş kimse yok. yok onu biz yaptık bunu biz yaptık ömer i anlarım da sen başka sebepten bıraktın. ne alaka atılman

Yiğit adlı arkadaş şu an sinirden ne yaptığını bilmiyor. Nizam lojistik üyeleri ve yancıları da dolayısı ile bizden nefret ediyor. Olay bundan itibaret.

• Upvote 1

çünkü özgür abi bir klana bağlı o klanla kavgalı olan özgür abiye yükleniyor ki. Zamanında kaçak tv de çekmişti bu durumlardan. Bunların yaptığı başka bir durum kendini büyük görüyorlar. yok onu yaparız yok bunu yaparız. feedbacktan şikayetle atılsaydı bi admin burda bir tane admin kalmazdı. Şimdi de okan ı hedef aldıklarını söylüyolar. Sizlerden bekledikleri aslında kendilerine torpil geçilmesi neden klanlarını öyle reklam yapacaklar çünkü. Ben de zamanında özgür abi ile tartışmıştım. Ama sonradan insan gibi konuşup anlaştık yanlış anlamayın. Sadece o bana yanlışlarımı anlattı bende ona şurda yanlışın oldu abi dedim. Orta yol bulundu.Bunlar ise illa kendi dedikleri olsun bunu istiyorlar biz ne dersek o olur mantığındalar. Özgür abi çok haklısın bu arada bu konuyu paylaşan yiğitcan diye bir çocuktu. :)

@F.Maynard Öncelikle yazdıklarına çok güldüm sen bizim teamspeak3 adresimize girmedin buna kendin bile inanabiliyorsun. Bizim teamspeak3 adresimize gelip kendisine özenen şirketleri kötüleyipte bana teker teker sayan Emre Bozkurtta ben değilim. Doruk adamımdır beni çok iyi tanıyanlar bilir direk yüzüne söylerim. Süleyman denen arkadaşda ETS2:MP gruplarında anabacı söven bir arkadaş onun hakkında hiç konuşma gereksinimi duymuyorum. 3 gündür yayınıma gelip anabacı söven, içimize ajan göndermeye çalışan, arkamızdan konuşan, son çırpınışlarda olan adamlara iltifat mı edelim? Örneğin Bkz ; 7AY4pN.jpg

@BraveClay  ilk senin adamın küfretmeseydi o zaman adam gibi açıklasaydı. O başlatırsa devamını ben getiririm. Bana laf diyecek teşekkür edip geçecek miydin ? Adam değilsiniz ki. Geliyosunuz küfürle cevap veriyosunuz sonra karşı tarafta aynısını yapınca laf ediyosunuz. Adam olsaydınız da düzgün şekilde açıklama yapsaydınız. İstersen tüm konuşmaları atayım ama rezil olursun kardeşim. ona göre

lELlyb.jpg

1 minute ago, BraveClay said:

@Suleyman.53{Master Of Storms} Birtek benim yorumumu niye gösterdin? Sen küfredip sen sataştın, cevabınıda aldın. Keşke kendi yorumlarını gizlemeseydin, size göre anneye küfür etmek çok çok kolay.

İlk kim başlattı onu söyle ona göre konuşalım ? 2.konu ben sizin youtube kanalınızı bilmiyorum onun benim olduğunu nerden sallıyorsun ?

4 minutes ago, Suleyman.53{Master Of Storms} said:

İlk kim başlattı onu söyle ona göre konuşalım ? 2.konu ben sizin youtube kanalınızı bilmiyorum onun benim olduğunu nerden sallıyorsun ?

Ben sana onun senin olduğunu söylemedim, bizzat Emre Bozkurt o. O kadar düştüler ki yayınıma gelip küfrediyorlar. 

Just now, Suleyman.53{Master Of Storms} said:

Al sana konuşmanın başlangıcı ilk kim kışkırtıyo ona bak sen. Ben kabul ediyorum. evet onu görünce karşılığını fazlasıyla verdim. Çünkü insanla insan gibi konuşulur. Hayvanla hayvan gibi baktım sizin anlayacağınız dil o ben de onu uyguladım

PQp9l8.jpg

Kendi yorumunu silmediğine dair namusun şerefin üzerine sesli olarak yemin edebilir misin? 

Şu işaretlediğim yerdeki yorumuna bakar mısın? :D Mantıksızlığa bakar mısın? Çocuk mu sanıyorsun karşındakileri? İlk attığın yoruma böyle başlanır mı? Alakası bile yok..

aXjWg7.jpg

17 minutes ago, BraveClay said:

@F.Maynard Öncelikle yazdıklarına çok güldüm sen bizim teamspeak3 adresimize girmedin buna kendin bile inanabiliyorsun. Bizim teamspeak3 adresimize gelip kendisine özenen şirketleri kötüleyipte bana teker teker sayan Emre Bozkurtta ben değilim. Doruk adamımdır beni çok iyi tanıyanlar bilir direk yüzüne söylerim. Süleyman denen arkadaşda ETS2:MP gruplarında anabacı söven bir arkadaş onun hakkında hiç konuşma gereksinimi duymuyorum. 3 gündür yayınıma gelip anabacı söven, içimize ajan göndermeye çalışan, arkamızdan konuşan, son çırpınışlarda olan adamlara iltifat mı edelim? Örneğin Bkz ; 7AY4pN.jpg

Ben buraya sizin ts diye yazmış mıyım? Bu oyun topluluğunda sadece sizin ts mi var? Wotmp ts'sinde konvoy olduğu zaman arkamdan konuşup gelince susmuştun hatta kayıdı vardı konvoy videosu aramakla uğraşamam, aynı şekilde yine o ts'de laf taşıyorsun diye bir sürü tartışmalar oldu başka ts'den adamlar gelip onaylamıştı, ben karaktersiz insanları unutmam o yüzden aklımdasın, yoksa ben seninle banlandığın gün hariç muhatap olmadım, Emre Bozkurt beni ilgilendirmez, 2 haftada bir konvoya katılmam çok koymuş veya Emre koymuş her mevzuda bir Emre lafı geçiyor, ne Emre beni tanır ne de ben Emre'yi, konvoya gider oyunumu oynar çıkarım, hadi abisi Okan'a saldıracağım diye saçma sapan işlerle uğraşma, baktım yorumlarda hep Okan'a çemkiriyorsunuz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.