Jump to content

Convoi Romanesc 21.08.2016


Recommended Posts

Convoi Romanesc programat pe data de 21.08.2016.

Plecare din Torino cu sosire in Londra.

Toate cabinele vor avea cele 3 culori Rosu Galben Si Albastru (Tricolorul).

Pozele le voi pune in zilele urmatoare cu modelul cabinei.

Avem nevoie de 4 masini pilot!

Astept sugesti!

Nimeni nu obligat sa vina asa ca CRITICELE nu isi au rostul.

Cei care se vor prezenta a convoi sa lase aici un raspuns!

Mersi!:)

 

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ca intalnirea a avut loc pe Europe 2, nu 1.   Personal, nu pot juca pe E2; prea mult lag; probail sunt limitat de hardware (netul e ok).

Observ in ultima perioada din ce in ce mai putini romani pe Europe 1. Sa fie din cauza limitarii de viteza?

 

Link to comment
Share on other sites

pai in felul asta vin toti cu masinile skoda si iese un convoi de skoda +lag.

Sa inteleg ca nu prea ai rabdare sa stai in coloana Vyorel. Tu trebuie sa fii ala special, primul sau ultimul cu skoda pilot, pe care doar tu o poti avea. Parerea mea e ca nu poti face parte dintrun convoi. No ofense.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SisQuo11 said:

pai in felul asta vin toti cu masinile skoda si iese un convoi de skoda +lag.

Sa inteleg ca nu prea ai rabdare sa stai in coloana Vyorel. Tu trebuie sa fii ala special, primul sau ultimul cu skoda pilot, pe care doar tu o poti avea. Parerea mea e ca nu poti face parte dintr-un convoi. No ofense.

Am rabdare mereu. Prefer sa stau intr-o coloana fara sa intru in depasiri. Nu m-ai vazut cum conduc asa ca...parerile tale sunt degeaba :)

Pana la urma, de ce a mai fost adaugata Skoda pilot? Eu din cate stiu, ii adaugata pentru convoaie (una in fata si alta in spate). Omul a spus ca are nevoie de 4 masini pilot (cu toate ca 2 erau suficiente) si am zis sa ma ofer eu pe post de pilot si sa fiu ultimul ca sa pot tine pasul cu camioanele. Si pun pariu ca daca nu ma ofeream eu primul aici cu Skoda, si se oferea altu, sigur la fel ziceai si de el (ca nu merita sa faca parte intr-un convoi sau ca nu are rabdare sa stea intr-o coloana).

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Vyorel said:

Am rabdare mereu. Prefer sa stau intr-o coloana fara sa intru in depasiri. Nu m-ai vazut cum conduc asa ca...parerile tale sunt degeaba :)

Pana la urma, de ce a mai fost adaugata Skoda pilot? Eu din cate stiu, ii adaugata pentru convoaie (una in fata si alta in spate). Omul a spus ca are nevoie de 4 masini pilot (cu toate ca 2 erau suficiente) si am zis sa ma ofer eu pe post de pilot si sa fiu ultimul ca sa pot tine pasul cu camioanele. Si pun pariu ca daca nu ma ofeream eu primul aici cu Skoda, si se oferea altu, sigur la fel ziceai si de el (ca nu merita sa faca parte intr-un convoi sau ca nu are rabdare sa stea intr-o coloana).

Cer scuze daca am tras concluzii gresite in privinta ta. Spor la joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.