Jump to content
  • 0

ban=poprawa


Kubson22

Question

Witam, dzisiaj 08.08.16r dostałem bana na ets 2 mp na serwerze EU 2 za "obrażenie admina". Jechałem z ładunkiem z Austrii i wszystko było w porządku dopóki nie wjechałem do Rotterdamu, jechałem przepisowo i nagle dostałem kicka pod pretekstem blokowania. Następnie wszedłem ponownie do ets 2 MP na EU2, ze dwadzieścia osób we mnie uderzyło i byłem zdenerwowany  [miałem ładunek uszkodzony 60%] i właśnie wtedy źle nazwałem admina MrHarv . Uważam, że mino wszystko źle się zachowałem że wyzwałem admina mimo swego podirytowania sytuacją ale obiecuje, że nigdy to się nie powtórzy, lecz to jest naprawdę nie do zrozumienia że adnin mnie za nic kikuje a 10 trolli nawet nie upomni! Zwracam się z prośbą od banowania mnie i dania mi przynajmniej jednej szansy. P.S chciałbym również z tego miejsca przeprosić admina MrHarv za obrazę. Z góry dziękuję. 

-Kubson22

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak się końcy obrażanie Admina, każdy idzie się wkurzyc ale pamiętaj że na serwerze jest 2500 graczy a adminów jest około 50 i wiadomo że jest ciężko być wszędzie żeby widzieć wszystko. Jeśli obraziles Administratora to masz za to nagrodę. I dla mnie to jest najgorsze ze za tak naprawdę chwilę impulsu nie możesz teraz grać... Pomyśl 2 razy zanim coś zrobisz następnym razem. Pozostaje Ci napisać appelacje lub wysłać e-mail na [email protected].  

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.