Jump to content

Problem z zarejestrowaniem się do Mp


hajooo711

Recommended Posts

Witam, zakupiłem ETS i chciałbym pograć mp, na steamie grę już mam, zainstalowana, jednak gdy próbuje się zarejstrować na ets2mp.com wyskakuje mi " Aby stworzyć konto ETS2MP musisz mieć ETS2 przypisanego do twojego konta steam. Jeśli masz go w swojej bibliotece sprawdź czy twój profil jest publiczny. Jeśli jest on prywatny zmień jego ustawienia i kliknij F5" Co z tym zrobić gdyż nie wiem gdzie poszukać tą opcje w grze aby załżyć konto + czy chodzi tutaj o "Załóż konto do World of trucks"

Link to comment
Share on other sites

World of Truck's nie ma tutaj nic wspólnego. Skoro grę masz podpiętą pod Steam (wpisany i aktywowany klucz produktu mam nadzieję) to wychodzi na to, że masz prywatny profil. Wejdź na swój profil Steam, po prawej stronie powinieneś mieć opcję "Edytuj mój profil", przejdź tam do zakładki "Ustawienia prywatności" i sprawdź czy masz profil publiczny ustawiony.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

już tak robiłem, odinstalowałem ETS i na steamie dodałem produkt.. wyskakuje mi, że już kod został wykorzystany. tak zostałwykorzystany  ale tylko w ETS , dodam, że DOSTAŁEM ORYGINALNE OPAKOWANI, z oryginalną płytą, od producenta, nie kupywałem żadnych kodów na allegro, poza tym w ETS kod przyjęło.. ale na steamie już nie

 

http://screenshooter.net/101869310/luekxuk

Link to comment
Share on other sites

już tak robiłem, odinstalowałem ETS i na steamie dodałem produkt.. wyskakuje mi, że już kod został wykorzystany. tak zostałwykorzystany  ale tylko w ETS , 

 

 

taki mały off-top. może jeszcze nie jest za puźno.

 

Myślę, że kolega zrobił mały błąd.

Rozumiem,że miałeś wcześniej wersję pudełkową, którą podpiąłeś pod steama.Teraz chcesz pograć w multi, które wymaga pełnej wersji steam więc musisz tak jak już Tobie napisali usunąć wersję pudełkową z komputera , jednak nie podajesz już drugi raz klucza na steam.Wystarczy , że wejdziesz w swoją bibliotekę i po prostu pobierzesz  cyfrową wersję gry pudełkowej którą wcześniej aktywowałeś. Wejdz w bibliotekę kliknij na ETS 2 zaznacz po prawej stroniie "widok szczegółowy " i po prostu - kliknij instaluj. Gra automatycznie pobierze się z platformy. Mam nadzieję, że pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.