Jump to content

Yardım Lütfen!?!!

Azg?nT?r

Recommended Posts

Kullanıcı Adı / Tag  Kick / BanYENİ
Küfür, hakaret, herhangi bir metin bulundurmayan, yönetim üyelerinin ismiyle benzeşen, emniyet örgütleri veya yaşayan/rahmetli olmuş herhangi bir siyasinin adını içeren veya uygun olmayan kullanıcı adları ve kullanıcı adlarınızın başına ya da sonuna “Forum Mod“, “TS3 Admin” gibi resmi olarak TruckersMP Ekip Üyesi veya benzeri olduğunuzu ima eden etiketleri eklemek yasaktır.

2 gün önce oyun içinde kalıcı ban yedim. Sebebini öğrenmek için siteye girip baktığımda ise ban sebebinin yazmadığını gördüm. Banı yedikten sonra açtığım konuda ismimden olduğunu anladım ve hemen ismimi değiştirdim. Yarın itiraz bölümünden özür dileyeceğim. Peki özür dilerken ban yediğim sıradaki ismimi yoksa şuan ki ismimi yazayım. Benim sadece merak ettiğim şey ise yukarıda gördüğümüz kuralda kalıcı ban yazmıyor , KICK/BAN yazıyor. Neden Perma Yedim!!!!!! 

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

55 minutes ago, Azg?nT?r said:

Kurallarda isimden kalıcı ban olduğunu göremiyorum. Muhtemelen kanıt ile kalkacaktır.

yazmasa bile nickinize küfür yazma hakkınız yoktur. Yaptığınız şey,n doğruluğunu savunuyorsanız. Gidin biraz aile terbiyesi alın. bu isimle girip 2 de bir konu açıp keyfi ban yok haksız ban demeniz sizi doğru yola götürmez. Önceden dediğim gibi steam isminizi değiştirip ban appealden hatanızı anlayarak özür dileyin.

X4A7D7.png

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.