Jump to content

Profil się Crasch-uje w trybie multiplayer


Recommended Posts

Mam problem ze swoim profilem w trybie multiplayer 46 lvl. Podczas korzystania z szybkiej podróży, promu a nawet rezygnacji z dostarczanego ładunku gra się zawiesza (brak odpowiedzi ETS) maksymalnie czekałem około 10 minut na odwieszenie i nic.....

 

W trybie Single player jest ok pod warunkiem iż nie korzystam z zapisków z multiplayera. Zapiski z multi są niegrywalne -single zawiesza mi się po około 3-5 sekundach od wczytania zapisu.

 

Po założeniu nowego profilu problemy częściowo ustąpiły tj. Mogę w multi używać promu czy szybkiej podróży lecz zapisek z multi nadal zawiesza Singla.

 

Gra zakupiona przez Steam próbowałem deinstalacji i instalacji na innym dysku fizycznym.

Wyłączyłem wszystkie usługi działające w tle w tym antywirusa.

Zmieniałem wersję sterowników karty graficznej.

niestety nic nie pomogło

 

ATS działa bezbłędnie zarówno w multiplayer jak i singlu.

 

Platforma:

i7 4790k

Msi gtx970

16GB RAMU

 

Mam gorącą prośbę jak kto może niech podeśle swój profil z gry do ETS2, co bym mógł swobodnie pykać w multiplayer.

Ewentualnie może ktoś ma rozwiązanie problemu....

 

Przesyłam link do swojego profilu może ktoś go przetestuje. (Ostatni save [ zrobiony przed ikonką promu] zawiesza mi singla a gdy odpalam go w multiplayer i dojeżdżam do promu to gra się zawiesza podczas próby przeprawy promowej.)

http://www87.zippyshare.com/v/WQ6OncYB/file.html

Link to comment
Share on other sites

Jak wspomniał @KOZIK PL najlepiej jest posiadać dwa profile, jeden do MP drugi do singla, bo tak się będą pojawiać problemy, najlepiej skorzystaj z tego gotowego profilu pod MP, tylko jak nazwa wskazuje jest dla początkujących:

Clarkinator
By Clarkinator in ETS2MP Specific, April 10, 2015
NOTE: Save no longer requires Going East to work. Description: Euro Truck Simulator 2 profile for beginners to ETS2MP. This profile is level 5 and has $150,000 but has no truck. Volvo...
  •  
  • Upvote 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Podlinkowany profil działa prawidłowo , lecz wymaga sporego nakładu czasu by doprowadzić go do przyzwoitości .....

 

Dlatego jak dla kogoś nie będzie problemem to niech podeśle profil o nieco bardziej zaawansowanym poziomie rozwoju kierowcy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.