Jump to content

admini neden bu kadar bekliyoruz?

AKDENIZ[TR]

Recommended Posts

daha 2 gün önce haksız yediğim bana itiraz etmeme rağmen hala admin bekleniyor neyi bekleniyor keyfimi acaba.geçenlerdede videoyu, açıklamayı attıgım forumda sırf raporlayan kişiden dolayı haksız yere ceza almak ne kadar adaletli video linki tekrar burda şimdi konuyu kitlemek yerine adaletlice foruma soralım ben sağ şeridimde giderken önümdeki arac virajda dengesini sağlayamıyıp önüme atlıyor ve ben o hızla refleksim yetse bile duramayacagımdan çarpıyorum burda kim suçlu önde aracı riskli kullananmı yoksa arkadan şeridinde gelen benmi ?   şikayet eden sup mu moderetörmü önceki gibi konuyu kitlemek yerine istersen biz oyuncuların görüşüne bakalım yandaşların değil

Edited by OmerAkdeniz96

Yorum yazmayacaktım ama dayanamadım. Burada seni raporlayan kullanıcı sonuna kadar haklı. 00:20 saniyede sürücü şeridinde giderken ona arkadan dokunuyorsun. Adamın dengesinin dağılıp, sağa sola yalpalamasının sebebi senin arkadan adama vurman. Videoyu biraz dikkatli izleyen birisi bunu hemen anlayabilir. Admin büyük ihtimal ile banını kaldırmayacak. 

• Upvote 1

dikkatli izlememişsinki anlayamamışsın adam kendi dengesini kaybedip devrilmeye başlıyor ve birden saga atlıyıp ben carpında 120 den direk 0a düşüyorum benim hızımlada adamın nası hızlandıgını ilk defa o saniyede çarptıgımdan anlayabilirsin 110 gibi göstergede ben çarpınca adam 120ye çıkıyor en başta çarpan bensem nasıl o kadar hızla onu geçemeyip tekrar arkadan çarpıyorum bunun fiziksel açıklamasını yap tamam diyeceğim. azcık okumuş bilmiş insan ehliyeti olan trafik kurallarını bilen insan su pozisyonda kimin hatalı oldugunu rahatlıkla anlar ama işte kulaktan dolma bilgiyle arkadan çarpan her zaman suçludur diye bişey duyan çocuklar arkadaki aracı suçlar tekrar söylüyorum o aracın devrilmesine benim temasım sebep oluyorsa o aracı nasıl geçemiyorum yada temastan sonra yavaşladıysam o hızla o araca arkadan nası çarpabiliyorum fizkten azcık bilgisi olan açıklasın surda sol aynadanda ilk temasımda hızımın 0 landıgı görülüyor sağ ayna kullanan biri olsaydıda keşke fizikle anlatmaya çalışmasaydık burda önüme kıran adam blocklamadan ceza alması gerekirken ben alıyorum 

Edited by OmerAkdeniz96

Öndeki sürücünün 13. saniye girdiği viraj 20. saniyede girdiği virajdan daha keskin. Orada herhangi bir devrilme veya savrulma söz konusu bile değil. Adamın sol dikiz aynasından korkuluklara bile yaklaşmadığı, gayet nizami bir dönüş yaptığı görülüyor. Ayrıca GPS görüntüsünde öndeki adama arkadan dokunacak kadar yaklaştığın bariz belli. 

Grimsby'in en yavaş geçilecek ikinci yeri orası, birincisi de @Sergioxx in belirttiği bir önceki viraj. Virajda -hele ki yavaş virajda, kaçış alanı bile yok- sollama inadı nedir? Kendi dengesini kendi kaybetse o direksiyonda bi kontra hareketi olur, hareket olmazsa da taklaya giderdi. Orada desync olsa ikiniz birden viraj dışında poşet olurdunuz. Etkin var, ayrıca dorsenin bariz sola geçişinden de farkediliyor. Yalpalayıp senin şeride giriyor ve olay gerçekleşiyor.  -Ancak direksiyona güvenip orayı 100'le alan videoyu çeken arkadaşa da risk olayını ve sağ aynayı ekrana eklemeyi öğretmek lazım o ayrı-. Adamın burada bariz bir hatası yok.

Senin ping +-30 zıplama yapıyor o sırada, eğer senin ekranda sen çarpmamışsın gibi gözüktüyse, burada ilk temas desync problemi yüzünden olabilir.

adamın gpsinde zaten uzun süredir görünüyorum dip dibe gidiyoruz çarpışma anında birden belirmiyorum videodada göründüğü gibi ilk keskin virajda devrilmemesinin sebebi yine dardan alıp yolu ortalaması şerit çizgisine kadar taşması ama bu sefer aynı şey bariyer tarafında olunca bariyeride ortalayamayacagına göre dengesini kaybediyor benim şeridime yalpalıyor. e peki ben buna sağ arkadan hızlıca gelip temas ettiysem niye sağ tarafında bariyerlere sıkışmadımda 1 saniye sonra tam arkasından çarptım ? bariyerlere sıkışmamamın sebebi temas ettikten sonra yavaşlamamsa benim önümdeki araç çarpışmadan sonra o hızı nerden aldı ? öyle oldu böyle oldu değil ya basit hareket bu a aracı b aracından hızlıysa geçer değilse arkasında kalır sunu mantıksal olarak açıklayın tamam yok gpste yakın görünmüş video başlangıcından beri yakınız zaten bumu kanıt önceki virajda yalpalamamış dedeiğin gibi ondan önceki keskin virajda adama temas etmeyen ben niye sonraki daha rahat virajda ediyim videonun devamındada güvenli araç kullandıgım görülüyor o saniyede bişeymi olmuş bana adama çarpasım mı gelmiş keşke o sağ ayna açık olsaydıda herşey basitleşseydi fulguranın dediği dorsenin solo kaymasını bende çözemedim ama orda adamı solo sıkıştırmaya çalışsam sağ şeritte o hızla gelemezdim yani yolda çapraz bi pozisyonda olurdum

Edited by OmerAkdeniz96

amacım çarpmak veya trollemek olsada videoda görüldüğü gibi bolca şansım vardı dk 2.00da yasak bir dönüş yapıyor aynı anda benle dönmeye çalışıyor riskli hareket orda sadece frene basmam adamın tabelaya veya bana çarpmasına sebep dk 5.14 adam beni geçiyor 3 şeritli koskocaman yolda en solda seyir ederken beni geçiyor benim en ufak hareketim olmamasına rağmen 3 şeritli yolda solladıktan sonra takip mesafesi payı koymadan hemen önüme sol şeride geçiyor 

Edited by OmerAkdeniz96

ki adminlerinde itirazlarla ilgilendiği pek söylenemez şöyle basit kazalara 1 ayı yapıştırıp geçmek kolay. itiraz ettiğimizde de işleri oluyor 3-5 gün bu kadar yoğun insanlar neden bu işlerle uğraşıyor diye soru geliyor aklıma benimde?

Edited by OmerAkdeniz96

45 minutes ago, Bak?mc?? said:

Bence açılmalı belki videoyu çeken kişide lag oldu adam ona çarptı çarptığını TAM VE NET olarak görüntüleyen bir ss olsa işe yarardı örnek;

haklısınız ama birçok oyuncu oyun içi video çekmeyi bilmez. bilsede ne zaman ne ile karşılaşacağını bilemez. olur böyle ufak tefek şeyler ama adamın bu küçük sebepten report etmesi yanlış. Ömer AKDENİZ sende biraz sabırlı ol adminler yoğun bu aralar ondan hemen dönüş yapılmıyor

• Upvote 1

ben haklı bi üslüp takınıyorumda senin bana bu yersiz üslübun nerden geliyor bu "laubalilik" ? kimsenin yardımcı olduğunuda görmüyorum dedikleri feedback adresini mail attım dönüş yok farklı bi admine forumdan mesaj attım dönüş yok ceza itirazına dönüş yok burda hakkımı aramak küstahlıksa sonuna kadar küstahım ama hayatımın hiç bir anında kendi hakkını arayamayan acizlerden yada birilerinin şakşakçısı olmaktan yana olmadım.(ban itirazını ayın 7 sinde öğlen yapmıştım) burda görevini ihmal eden biri illa varki hiç bir olumlu veya olumsuz şekilde cevaplanılmadı

Edited by OmerAkdeniz96

Sol aynadan dorseye bakınca virajı alamadığınız için çarptığınız açıkça görülüyor, adam virajı alırken şeridinin içinde virajı alamayan sizsiniz arkadan değdirip dorsenin yönü değişiyor eğer kendi virajı alamasaydı dorse ve tır dizami bir biçimde yatışa geçecekti, öncesinde zaten temas veya şeritten çıkma, önünüze atladığı vs yok ek olarak oyunda fizik gerçekçi değil gerçekçi olsaydı ikiniz birden ilk virajın daha başındayken takla atardınız o yüzden fizik ile açıklamaya çalışmayın, basit bir kaza sonrası hata senin vs yazmak yerine direkt hakaret edersen raporlanman normal.

Admin'e özel mesaj atmayı deneyin, cevap vermiyorsa yoğundur, sınav haftasındalar ayrıca bu iş gönüllülük ile yapıldığını unutmayın.

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.