Jump to content
  • 0

Problem z odpaleniem


Guest

Question

Witam. Otóż mam problem. Mianowicie mam grę ets2 oryginalną podpiętą pod steam. Zainstalowałem mulitplayer. Problemem jest to, że kiedy klikam na ikonkę multiplayer i chcę pograć pokazuje mi się, że ładuje coś po czym znika ten znaczek ładowania i nic się nie dzieje. Reinstalowałem juz. Jakies propozycje?

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Quote

Aby sprawdzić, czy dodatek SP1 do systemu Windows 7 jest już zainstalowany

  • Kliknij przycisk Start Obraz przycisku Start, kliknij prawym przyciskiem myszy polecenie Komputer, a następnie kliknij polecenie Właściwości.

    Jeśli pozycja Service Pack 1 znajduje się na liście w obszarze Wersja systemu Windows, to znaczy, że dodatek SP1 jest już zainstalowany na danym komputerze.

Spoiler

3238d1295133251-windows-7-service-pack-1

 

  • Upvote 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie w tym problem, że za pierwszym razem wyskoczyło mi to okienko i zaznaczyłem żeby mi się więcej nie pojawiało. Da się jakoś cofnąć? Uruchomienie przez administratora nic nie daje :/  Windows 7 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

^ Wejdź w C:\Users\twojprofil\Documents\ETS2MP

 

Poszukaj pliku o nazwie launcher.dat i go usuń, a najlepiej przenieś na pulpit, jeśli wszystko pójdzie ok to usuń z pulpitu. 

 

 

  • Upvote 1

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.