Jump to content

Inne wersje Scout'a oraz dodatki


Recommended Posts

Witam,
Co sądzicie o scout'cie?
Gram nim chwilę i wszystko fajnie, ale środek ciężkości, to ma wysoko i gleby łapie.
Jak waszym zdaniem powinno wyglądać dalej rozwijanie tego wozu?
Jakieś dodatki, wersje a może całkiem nowe modele??
Wypowiadajcie się, dawajcie propozycje, może coś się da radę z tym zrobić :)
Powiedzmy adminom co chcemy.
Potem się zrobi sugestię :)

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy piszą "car simulator", skoda od początku miała być tylko dla adminów jako pojazd specjalny. Spotkało się to z OGROMNYM oburzeniem, dlaczego tylko admini będą mieli pojazd specjalny - bo gracze chcieliby mieć wóz do pilotażu.

No i proszę, dziś zwykły szary gracz może posiąść skodę, i kolejne oburzenie bo nie każdy wykorzystuje ją zgodnie z przeznaczeniem.

I właśnie dlatego została dodana na serwer freeroam, który od początku był do tego by się wyszaleć. 

 

Stworzono ten model od podstaw, oddano go do dyspozycji za darmo i jak widzę taką falę hejtu to aż mnie uj strzela. Szanujcie ludzie cudzą pracę i cieszcie się tym co macie, bo taka postawa wcale kuźwa nie motywuje do dalszej pracy.

Jeśli każdy nowy element będzie traktowany jako zło i hejtowany przez graczy to wcale się nie zdziwię jak przestanie być cokolwiek robione w tym kierunku.

 

 

/wracając do tematu

 

Zgadzam się, środek ciężkości jest ciut za wysoko - choć z drugiej strony zachęca to przynajmniej do zmniejszenia prędkości - więc nie wiem czy chciałbym zmiany w tym kierunku. Najlepiej zostawić jak jest, i może pomyśleć w kierunku double trailers.

 

 

Edited by adderwlkp
  • Upvote 6

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.