Jump to content

Mam pytanie odnosnie MP do ETS 2??


Recommended Posts

Mam problem taki:

1. Na profilu z singleplayer Mp działa dobrze ale jak już wyjdę z gry to już nie wejdę bo pokazuje się jakieś okno already i na koncu running ze proces jest uruchomiony i ze jestem w grze ets 2 i trzeba komputer wyłączać żeby to zresetować?

2. I drugi problem taki bo chciałem stworzyć profil do mp i przy wyborze miasta wywala na pulpit?

Z góry dziękuję za odpowiedź

20160424172308_1.jpg

20160424172316_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego, czy dla tego profilu masz włączone jakieś modyfikacje (Menedżer modów, lista po prawej).

 

Tworzyć profil najlepiej jest na Singleplayer bez modyfikacji, chociażby dlatego, że nie mając swojej ciężarówki na początku kampanii będziesz miał duże problemy ze zleceniami, a raczej z ich brakiem.

 

Co do statusu online... Ten na pierwszym screenie nie ma nic wspólnego ze Steamem. Steam to jedna rzecz, a to co zaznaczyłeś na pierwszym screenie to status online w World of Trucks (worldoftrucks.com).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.