Jump to content

Problem z połączeniem na serwer


Sztux

Recommended Posts

No witam, od kilku dni nie mogę zalogować się na żaden serwer a jak już się uda to nie mogę tam nic robić nawet czat nie działa. Jednak od dwóch dni ciągle mi wyskakuje tekst o niemożliwości połączenia na serwer co może być powodem problemów z moim łączem. Skoro miałbym problem z internetem to bym nie mógł się zalogować na konto. A konto loguje fajnie, wszystko ładnie. Jestem w menu, klikam jazda i co chwile próbuje łączyć i wyskakuje ta głupia informacja. Dodam że łącze mam dobre, wyłączyłem zaporę, antywira, a nawet przeinstalowałem multiplayer. O kij tu chodzi? 

Link to comment
Share on other sites

A sprawdzałeś status serwera tutaj: http://forum.ets2mp.com/index.php?app=ets2mp&module=game&section=servers

 

Jest to spowodowane tym że serwer jest pełen i jesteś w kolejce, po prostu zacznij grac po jakimś czasie Ciebie połączy.

 

Pisałem że nie łączy mnie na żaden serwer, niezależnie od tego ile jest osób na nim.  Na każdym mam to samo, problem z połączeniem. Ciekawe jaki, skoro konto połączyło ale w grze na serwer już nie chce połączyć...

Link to comment
Share on other sites

a z konsoli po próbie wejścia na serwer masz że non stop stara się Ciebie połączyć ??

 

Inna porada, czy masz może możliwość skorzystania z innej sieci ?

Ciągle próbuje mi połączyć się pisze tam connecting, ale po chwili wyskakuje ten cannot connect. Połączyć z innej sieci, co masz na myśli?

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.