Jump to content

TruckersMP Support ekibi alımları başladı

Guest

Recommended Posts

nMMWDV.png

TruckersMP Ekibi, facebook sayfasında bir duyuru yaptı, 08.03.2016 bu yaptığı duyuruya göre. Yeni ekip arkadaşları aradığını belirtti, daha önce başvurdunuz fakat kabul edilmedi ise, bu alımlarda tekrar başvurunuzu gönderebilir bir şansınızı deneyebilirsiniz.

Dikkat ( Başvurmadan önce okumanız gereken bir husus var )

- 3'den fazla banınız ve forum içerisinde uyarı puanınız var ise, başvurunuz kabul edilmez. Lütfen bunu göz önüne alındırarak başvurunuzu gönderin, aşağıdan başvuru şartlarını okuyun ve size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuzu gönderin. 4 veya 8 aralığında Support alımları olacaktır. Support ekibi için duyurulan resmi konuya buradan bakabilirsiniz.

Başvuru için Detaylar :

• 17 Yaşında olmanız gerekiyor,
  • Forum içerisinde 50 mesajınız olması gerekiyor,
  • İyi bir şekilde ingilizce dil bilgisine sahip olmanız gerekiyor,
  • Diğer İnsanlara, yardım edebilmek için özveri ve fedakarlığa sahip olmak.

Başvurunuzu burada bulunan form'dan gönderebilirsiniz.

İyi Şanslar

6 minutes ago, SARAJ said:

Özgür'ü alalım mı diye sorarlarsa, ı ıh diyeyim :P İki gassaraylı çok, birini yeterince perişan ediyorum zaten :D @LIGHTOFGOD

O kadar dedim bu kadar üstüme gelme diye :D Bu sezon ben Beşiktaş'lıyım.:PFatih Terim ne zaman geçerse ben o zaman Galatasaray'lı olurum.

2 hours ago, LIGHTOFGOD said:

O kadar dedim bu kadar üstüme gelme diye :D Bu sezon ben Beşiktaş'lıyım.:PFatih Terim ne zaman geçerse ben o zaman Galatasaray'lı olurum.

Fatih hoca Türk Milli Takımının başında kalsın. 2018 e de onunla gidelim.

15 hours ago, ArifCan said:

Fatih hoca Türk Milli Takımının başında kalsın. 2018 e de onunla gidelim.

Bu sene sen futbolu boşver:PYGS sınavında başarılar dilerim.:)

• 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.