Jump to content

ETS2 freezing issue

Fulgura

Recommended Posts

After upgrading to v0.2.0.8, game freezes before where TruckersMP login screen should display. Uninstalled completely and deleted ETS2MP file in Documents but none of them solved this problem. It's not an in-game issue, so i can't see any crash log files about it.

EDIT: Suddenly, it started to work. I don't know why, but when i played with pc volume on system, i had no sound. Fixed it, and now the game works. Sorry for adding a useless topic.

Merhaba,

-Eğer help bölümünde türkçe mesaj yazacaksanız lütfen İngilizce çevirisi ile birlikte yazınız.

Çünkü help bölümü farklı ülkede yaşayan bir çok insanın sorunlarını paylaştığı ve çözüm aradığı bir yerdir.

Diğer insanlarda sizin probleminizi yaşıyor olabilir.Böylelikle başka bir zaman  sizin probleminizle karşılaşan kişi forum üzerinden yaptığı sorgulamada sizin konunuza bakarak çözümü öğrenebilir.

Size yazmış olduklarım bir kural değil ancak faydalı olabilmesi için size bu mesajı yazdım.

Eğer karşı tarafın Türk olduğundan eminseniz ve kendisi açmış olduğu konunun taşınmasını kabul ediyorsa lütfen @SARAJ'a mesaj göndererek açmış olduğunuz konuları türkçe bölümüne taşıyabilirsiniz.

-Konu help bölümünden taşındı.

Taşındı eh? @Dystopia sana cevap yazmıştım ama gözükmemiş mesaj daha moderasyon onayı almadığından;

'Yok hiç başka bir şey yapmaya gerek kalmadı, saçma bir şekilde bilgisayarın sesi gitmiş, sadece winamp'ta radyo çalışıyordu, winamp'ı durdurup ses ayarıyla oynadım, düzeldi, oyun da açıldı sonrasında.'

Sorun çözüldü dediğim gibi. Teşekkürler @Lightofgod, konuyu direkt kilitleseniz de olur zaten.

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.