Jump to content

2 gün ban yedim

Sehzade

Recommended Posts

europa 2 de amsterdama gıderken 3 kısılık arkadas grubu sanırsam yolu kapatmıslar bende bıraz bekledıkden sonra ufak bı boslukdan ılerlemeye calıstım carpma soz konusu degıl fakat bu arkadas grubu dar yolu kapattıkları gıbı arkadan carpmaya basladılar reportladım ve yoluma devam ettım fakat arkadan carpmaya sureklı devam ettı reportladım geregı yapılır dıye ugrasmadım lakın dorsesız gelerek carpmaya tacız etmeye devam ettı yandan fln vurmaya calısmasına ragmen bende ufak bı onune kırdım sucluyum lakın bu kadar tahrıge ragmen 2 gun ban fazla degılmı en azından uyarı olarak kıcklenebılırdım ve arkamdan vuran adamın sonu ne oldu bılmıyorum ama bu kadar ucuz ban atılmamalı bence carpmam soz konusu bıle degıl 

raporladım zaten raporladıkdan sonra ben yoluma devam ettım adam vurmaya devam ettı yıne bısey yapmadım bu sefer yandan vurup devırmeye calısacaktı bende hafıf onune kırdım tamam kural dısı bı hareket ama admaın yaptıgının yanında benım bu hareketımın 2 gun ban olması bence cok sacma 1 sene kusur onlıne oynuyorum bu oyunu bunla beraber 3.banım 2 defa sacma ban yıyorum artık yazmak ıstedım ve benım adama hıcbır temasım yok sadece hafıf yolda onune kırdım ve hemen duzelttım kolay bı ban degıl mı bu

Merhaba,

Bu gibi durumlar için sizi oyun sırasında rahatsız eden kişiyi video ile kayıt altına alarak buradan şikayet etmelisiniz.

Çünkü oyun sırasında yapılan şikayetler oldukça birikiyor ve siz de hak verirsiniz ki bu yüzden olay anında bakamıyorlar ve genellikle olay sonrası ilgileniyorlar.

Bu yüzden daha sonra sizin yaptığınız engelleme işlemi sırasında sizin şikayetinizle ilgilenmişler ve siz ceza almışsınız.

Biraz önce de söylemiş olduğum gibi siz onları 5 dakikalığına oyundan çıkıp şikayet etseydiniz şimdi 2 gün boyunca ceza almazdınız.

Önceki cezalarınızla ilgili olarak cezalı iken ceza itiraz sistemini kullanabilirsiniz.3. cezanızı almışsınız.Dikkatli olunuz.Çünkü bundan sonra cezalar ağırlaştırılıyor.

Almış olduğunuz cezayı da admin oyundayken almışsınız.Bu yüzden eğer video ile kayıt altına almadığsanız ceza itirazı kabul edilmez ve 2 gün boyunca oyuna giremezsiniz.

İyi Akşamlar

zaten ılerledıgım yolda bır dınlenme tesısı vardı oraya cekıp oyundan cıkıp yemege gıdecektım fakat o vuran arkadas sagolsun buna ızın vermedı ve ayrıyetten sızın herkesden vıdeo cekmesını beklemenız demenız bu kısının pc kalıtesı ve ınternet kalıtesını dusunmedıgınız anlamına gelır ben her oyuna gırdıgımde vıdeo mı cekecem her olayı ban yedıkden sonra hemen arabayı cekıp saga orda bıraktım ve oyuna dahı gırmedım araba hasarım yuzde 10 yuk hasarım yuzde 52 durumda oraya gıdene kadar 0 hasarla gıttım son durum ss mı atabılırım ama dedıgım gıbı cok az bı sucla cok agır bı ceza yedım vallahı bu kadar ucuz olmamalı gercekten

Öncelikle @SARAJ arkadaşımızın burada açıklamış olduğu konuyu inceleyiniz.

Konuda FPS sorunu  olmayan bir programda tavsiye ediliyor.

Aynı zamanda programı ve şikayet etme sistemini ayrıntılı bir şekilde açıklıyor.

Ben size her olayı şikayet ediniz demiyorum.Sizin oyun oynamanızı engelleyen kişileri şikayet ediniz.

Bu kadar basit bi banı içimi sindiremiyorum gercekten adam oyunda her turlu pıslıgı yaptı onu report edeyim derken ben ban yedim var mi bole bısey ya gercekten bundan sonrakı ufak hatalarımda herhalde suresız yıyecem gıbı gelıyor sımdı ben nasıl gırıp oyuna guvende tad alayım sız bu guvenı saglayamıyorsanız 

Hayır ping sorunu yaşamazsın. Zira kayıt sırasında interneti kullanmıyor Plays.tv; sadece çektiğin videoyu yüklerken ping artar. O sırada kenarda beklersen eğer sıkıntı olmaz. (Bazen yükleme sırasında ping 600'ü geçtiği için oyundan kicklenebilirsin...) Ancak dediğim gibi, kayıt sırasında problem yok, yükleme sırasında ise tırını kullanmamanı tavsiye ederim.

İyi oyunlar,

Teamspeak3 kullaniyorsan ona baglantili overwolf'un pek cok faydali uygulamasi var. Bunlardan bir tanesi de "Replay HUD". Tusa bastiginiz andan itibaren son 1 dakikayi kaydediyor. Bu 1 dakikalik video 720p 30fps, 50-60 mb tutuyor. Sadece olayi aldigi icin ayrica video edit islemine gerek kalmiyor.

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

yok bu program ıyı gıbı duruyor teamspeak3 kulllanıyorum aslında bu programı kurup kullanmakdan zor gelıyor ama ets2 multıyı sevıyorum ve arkadaslarımla kalabalık oynuyorum fakat bole talıhsız bısey yasayınca mecbur kaldım kullanmaya artık ındırdım programıda sadece cezamın bıtmesını bekleyecem

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.