Jump to content

CV - BartyS - 2 lata


BartyS

Recommended Posts

CZYTAJ DO KOŃCA :)

Nick w grze:BartyS

Wiek:15

Miejsce zamieszkania:Woj.Zachodnio-Pomorskie

Sterowanie:klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198079906108/

Staż w grze:177h na steam, wcześniej na piracie

Czy dostałeś kiedykolwiek bana:Nie

Przedstaw się:Jestem Bartek, chciałbym zgłosić się na werbownika lub do spraw kadrowych, gdyż aktualny sprzęt nie pozwala mi na jazde w konwojach. Mam dobry mikrofon i ts, zależy mi na tym, gdyż jestem zawsze do dyspozycji, czy to ts czy steam co nie znaczy, że nie będę grał w ets, gdy ktoś napisze, ze chce do firmy, lub aby pokazac mu cos w grze, jestem do dyspozycji.

Inne: Jeżeli chodzi o wiek, to jestem ogarnięty, ale kto sie ze mna nie skontaktuje to sie nie dowie. Prosze o dodawanie link do steam, aby sie jakos skontaktowac. :)

Mogę zostac przyjety na czas próbny, abyscie sie o mnie przekonali.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam chcesz dołączyć do naszej firmy [Trade-Logistick]  Potrzebująemy kierowców

REGULAMIN

Regulamin1. Każdy ma obowiązek przestrzegania regulaminu firmy, znajdującego się na forum.
2. Kierowca na okresie próbnym nie jest brany pod uwagę w zestawieniu kierowcy tygodnia ani innych formach dostępnych w firmie.
3. Okres próbny trwa maksymalnie od 5dni do 2  tygodnie.
4. Po tym czasie zarząd podejmuje decyzję czy kierowca zostanie przyjęty na etatowego kierowcę.
5. Zwolnienie przed zakończeniem okresu próbnego następuje, gdy kierowca zrezygnuje z własnej woli albo zarząd zdecyduje, że kandydat się nie nadaje.
6. Uzyskanie statusu kierowcy etatowego daje możliwość wglądu w całe forum oraz przyznanie wszelkich praw przysługujących wszystkim kierowcom w firmie.
7. Uzyskanie statusu kierowcy etatowego może nastąpić w czasie szybszym niż 5 dni do 2  tygodni w przypadku wykazania wysokiej aktywności.
8. Przez aktywność rozumiane jest regularne oddawanie tras na myvtc.net, przebywanie na Team Speaku podczas gry w ETS-a, uczestnictwo w większości konwojów oficjalnych, jak również chęć do spontanicznej wspólnej jazdy. Za atut uznawana będzie również pomoc innym kierowcom (w różnej formie).

9. Rekrut ma obowiązek przemalowania ciężarówki w barwy firmowe, dodać tag "Trade-Logistick" w multiplayerze 
10. Kierowca ma obowiązek powiedzieć o swoich wcześniejszych VS-kach, jeśli do takich należał oraz podać powód odejścia lub zwolnienia z nich.
11. Kierowca na okresie próbnym nie może mieć na koncie banów za poważne przewinienia (np.trolling, blocking), a także nie może otrzymać bana podczas okresu próbnego, ponieważ zakończy to współpracę.
12. O przyjęciu na stałe do firmy decyduje zarząd Trade-Logistick, czyli Szef, zastępca szefa, dyspozytorzy oraz kadra.
13. Zarząd zastrzega sobie możliwość dodawania jak i edytowania regulaminu.
14. Każdy który wrzuca trase dołącza do trasy 1 screen, na samym końcu jak już oddało się naczepe i pisze (np. zadowalająco) 
15. Każdego kto należy do firmy obowiązuje tak zwany "kaganiec"- ograniczenie do 90 km na godzine
II. ZASADY ROZLICZANIA TRAS:

ZASADY KONWOJU:

1. Zakaz wyprzedzania prowadzącego konwój oraz poszczególnych członków konwoju. Nieprzestrzeganie grozi zmutowaniem na TS lub nawet wykluczeniem z konwoju.
2. Przestrzegamy zasad ruchu drogowego.
3. Postoje tylko i wyłącznie możliwe są na parkingach, w nagłych przypadkach (np. poczekanie na kogoś przez któtki ogres czasu) jest dozwolone zatrzymanie się na pasie awaryjnym.
4. Konwój do momentu zakończenia nie rozjeżdża się do terminali załadunkowych/rozładunkowych
5. Na miejscu startu kierowcy powinni pojawić się z podczepionymi ładunkami, zatankowani i naprawieni.
6. Każda osoba będąca kierowca w naszej firmie w weekend (bądź inny dzień tygodnia, ale najlepiej w weekend) zobowiązana jest do zorganizowania konwoju i rozpisania go w dziale „Konwoje” zgodnie z innymi tematami w tym dziale. Należy zachować ciągłość konwojów, czyli nie powinno być weekendu bez konwoju firmowego.
7. Każdy kierowca musi uczestniczyć w przynajmniej 1 konwojach tygodniowo organizowanych przez naszych kierowców lub przez zarząd.
8. Ustawianie się na miejscu docelowym, bądź też postoju również następuje PO KOLEI, począwszy od prowadzącego, a następnie reszta konwoju według kolejności jazdy.
9. Z postoju jako pierwszy wyjeżdża prowadzący konwój, a następnie wszyscy kierowcy PO KOLEI począwszy od lewej do prawej lub od prawej do lewej w zależności od położenia bramy albo decyzji zarządu WE. Zakazane jest wpychanie się do wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Witam chcesz dołączyć do naszej firmy [Trade-Logistick]  Potrzebująemy kierowców

REGULAMIN

Regulamin1. Każdy ma obowiązek przestrzegania regulaminu firmy, znajdującego się na forum.2. Kierowca na okresie próbnym nie jest brany pod uwagę w zestawieniu kierowcy tygodnia ani innych formach dostępnych w firmie.3. Okres próbny trwa maksymalnie od 5dni do 2  tygodnie.4. Po tym czasie zarząd podejmuje decyzję czy kierowca zostanie przyjęty na etatowego kierowcę.5. Zwolnienie przed zakończeniem okresu próbnego następuje, gdy kierowca zrezygnuje z własnej woli albo zarząd zdecyduje, że kandydat się nie nadaje.6. Uzyskanie statusu kierowcy etatowego daje możliwość wglądu w całe forum oraz przyznanie wszelkich praw przysługujących wszystkim kierowcom w firmie.7. Uzyskanie statusu kierowcy etatowego może nastąpić w czasie szybszym niż 5 dni do 2  tygodni w przypadku wykazania wysokiej aktywności.8. Przez aktywność rozumiane jest regularne oddawanie tras na myvtc.net, przebywanie na Team Speaku podczas gry w ETS-a, uczestnictwo w większości konwojów oficjalnych, jak również chęć do spontanicznej wspólnej jazdy. Za atut uznawana będzie również pomoc innym kierowcom (w różnej formie).9. Rekrut ma obowiązek przemalowania ciężarówki w barwy firmowe, dodać tag "Trade-Logistick" w multiplayerze 10. Kierowca ma obowiązek powiedzieć o swoich wcześniejszych VS-kach, jeśli do takich należał oraz podać powód odejścia lub zwolnienia z nich.11. Kierowca na okresie próbnym nie może mieć na koncie banów za poważne przewinienia (np.trolling, blocking), a także nie może otrzymać bana podczas okresu próbnego, ponieważ zakończy to współpracę.12. O przyjęciu na stałe do firmy decyduje zarząd Trade-Logistick, czyli Szef, zastępca szefa, dyspozytorzy oraz kadra.13. Zarząd zastrzega sobie możliwość dodawania jak i edytowania regulaminu.14. Każdy który wrzuca trase dołącza do trasy 1 screen, na samym końcu jak już oddało się naczepe i pisze (np. zadowalająco) 

15. Każdego kto należy do firmy obowiązuje tak zwany "kaganiec"- ograniczenie do 90 km na godzine

II. ZASADY ROZLICZANIA TRAS:ZASADY KONWOJU:1. Zakaz wyprzedzania prowadzącego konwój oraz poszczególnych członków konwoju. Nieprzestrzeganie grozi zmutowaniem na TS lub nawet wykluczeniem z konwoju.2. Przestrzegamy zasad ruchu drogowego.3. Postoje tylko i wyłącznie możliwe są na parkingach, w nagłych przypadkach (np. poczekanie na kogoś przez któtki ogres czasu) jest dozwolone zatrzymanie się na pasie awaryjnym.4. Konwój do momentu zakończenia nie rozjeżdża się do terminali załadunkowych/rozładunkowych5. Na miejscu startu kierowcy powinni pojawić się z podczepionymi ładunkami, zatankowani i naprawieni.6. Każda osoba będąca kierowca w naszej firmie w weekend (bądź inny dzień tygodnia, ale najlepiej w weekend) zobowiązana jest do zorganizowania konwoju i rozpisania go w dziale „Konwoje” zgodnie z innymi tematami w tym dziale. Należy zachować ciągłość konwojów, czyli nie powinno być weekendu bez konwoju firmowego.7. Każdy kierowca musi uczestniczyć w przynajmniej 1 konwojach tygodniowo organizowanych przez naszych kierowców lub przez zarząd.8. Ustawianie się na miejscu docelowym, bądź też postoju również następuje PO KOLEI, począwszy od prowadzącego, a następnie reszta konwoju według kolejności jazdy.9. Z postoju jako pierwszy wyjeżdża prowadzący konwój, a następnie wszyscy kierowcy PO KOLEI począwszy od lewej do prawej lub od prawej do lewej w zależności od położenia bramy albo decyzji zarządu WE. Zakazane jest wpychanie się do wyjazdu.

Niestety, ja pisalem o dostaniu sie na stanowisko spraw kadrowych, nie na kierowce, ale dziękuje :)

Uwaga, prosze o dodawanie tez konto steam aby nie robic off-topicu, mam doświadczenie pro po tych spraw.

Link to comment
Share on other sites

CZYTAJ DO KOŃCA :)

Nick w grze:BartyS

Wiek:15

Miejsce zamieszkania:Woj.Zachodnio-Pomorskie

Sterowanie:klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198079906108/

Staż w grze:177h na steam, wcześniej na piracie

Czy dostałeś kiedykolwiek bana:Nie

Przedstaw się:Jestem Bartek, chciałbym zgłosić się na werbownika lub do spraw kadrowych, gdyż aktualny sprzęt nie pozwala mi na jazde w konwojach. Mam dobry mikrofon i ts, zależy mi na tym, gdyż jestem zawsze do dyspozycji, czy to ts czy steam co nie znaczy, że nie będę grał w ets, gdy ktoś napisze, ze chce do firmy, lub aby pokazac mu cos w grze, jestem do dyspozycji.

Inne: Jeżeli chodzi o wiek, to jestem ogarnięty, ale kto sie ze mna nie skontaktuje to sie nie dowie. Prosze o dodawanie link do steam, aby sie jakos skontaktowac. :)

Mogę zostac przyjety na czas próbny, abyscie sie o mnie przekonali.

Pozdrawiam.

Powiem Ci szczerze że mało która firma daje od razu tak ważną funkcję w firmie "nowemu". Ale zobaczymy co z Ciebie będzie

 

Napisz do mnie na steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198126066582/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.