Jump to content

Ban İtiraz

enesonal1

Recommended Posts

Ohh Kravaty :D

Merhaba,

Bu tür durumlarda haksız ban yedim, lütfen banımı kaldırın, ben haksızım suçsuzum gibi yazılar yazmanın anlamı yok, fakat bu tarz durumlar için ets2mp yöneticileri yeni bir sistem getirdi ve bu sistemde ban itiraz sistemi oldu detaylara aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz,

http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-ban-itirazi-sistemi.3240/

Merhaba,

EnesOnal1; Ban kararı doğru veya yanlış olabilir. Yanlış olduğunu düşündüğünüz durumlarda öncelikle ban cezası veren admin'e itirazda bulunabilir, gelen yanıt doğrultusunda Clarkinator veya I<3VODKA'yla iletişime geçebilirsiniz. İtirazları forumda dile getirmek ne yazık ki bir işe yaramıyor, zira itiraz sistemi belli, ancak belki de bunu bilmediğinizi düşündüğüm için  "tekrar edilmemesini" rica ediyorum.

Süleyman; foruma girdiğin günden beri mesajlarının çoğu amiyane tabiriyle "çok atarlı". Biraz daha sakin lütfen. Adminler de zaman zaman yanlış kararlar verebiliyor, zira her biri günde 200'den epey fazla rapor/itirazla uğraşıyor. Bunu göz önünde bulundurup daha sakin yorumlarda bulunursan sevinirim.

Herkese teşekkürler, iyi oyunlar.

• Upvote 2

Yeni Sistemde Ban İtirazı Yapamıyorum Nothing to show... Gibisinden Birsey Cıkıyo Bu Konu Baslığını İllaki Adminler Görmüştür En Kısa Sürede Banım Kaldırılmassa Basvurdugum Adminler Dahil Bana Banı Atan Adminide Şikayet Ediceğim !!!!!!!

Yeni Sistemde Ban İtirazı Yapamıyorum Nothing to show... Gibisinden Birsey Cıkıyo Bu Konu Baslığını İllaki Adminler Görmüştür En Kısa Sürede Banım Kaldırılmassa Basvurdugum Adminler Dahil Bana Banı Atan Adminide Şikayet Ediceğim !!!!!!!

''!!!!'' Veya ''CAPSLOCK'' gibi şeyler forum içinde yapma, öneririm

Ban itirazı forum.ets2mp.com'da yapmak yasak. 

NothingToShow gibi birşey görünmemeli. (tam bilmiyorum yanlış bilgi olmasın) Pending, Rejected, Accepted Olmalı. 

Buradan ban itirazı yapabilirsin: http://ets2mp.com/index.php?page=banAppeal

Gitib şikayette edebilirsin. ama çok atarlısın sitemini içinde kendine sakla

-Edit; admin görse bile türkçe bilmiyor 

,

Ben atarlı filan değilim 2 dir aynı şeylerle uğraşıyorum suçsuz yere banlamalar. bir de bana söylenen speedhack yapılmış europa 2 de bunu söylemeyin o zaman söyleyin ki hata olmuş olabilir.Araştırılıp düzeltilir.Eğer suçluysa banlayın 1 ay 2 ay bende destekliyeyim sizi ama suçsuz yere banlayıpta gelip bana ve bize hakaret etmeye hakkınız yok   http://hizliresim.com/92Q0XObakabilirsiniz. 

• Upvote 1

Merhaba Süleyman,

Daha önceden de söylediğim gibi, hatalı ban cezası verilmiş olabilir. Bunu tartışmanın yeri burası değil. İlgili admin'e yazarsın, gelen cevap tatmin edici olmadığında durumu Clarkinator veya I<3VODKA'ya bildirirsin. Dediğin gibi, araştırılır, düzeltilir ancak yeri burası değil.

Üslup konusuna gelince, haklıyken haksız duruma düşmek kadar kötü bir şey yok sen de bilirsin. Bir durumu ifade etmenin daha verimli yolları var. "Su verir misin" ile "su versene lan" demek arasındaki fark gibi. İkisinde de istediğin şey aynı ancak birinde alacağın tepki ile diğerinde alacağın tepki arasında da dağlar kadar fark var. (Eh, eşin olsa birinde "afiyet olsun" diye bardağı uzatır, diğerinde en son bardağın kafana doğru uçtuğunu görürsün :)

Admin'in Türkçe bilip bilmemesi problem değil. Kendini en iyi ifade edebileceğin şekilde/dilde formları doldurabilir, mesaj atabilirsin. Gerekli durumlarda benden metnin çevirisini istiyorlar zaten. Bire bir çeviri yaparak aradaki dil sorununu elimden geldiğinde çözmeye çalışıyorum ben.

"Nothing to show" uyarısının çıkma sebebi, tahminen ban kalktığı için olabilir. Aktif olan bir ban cezası olmadığı durumlarda sistem itiraz sistemini açamıyor doğal olarak.

Verdiğin linkteki resim ile alakalı; genelleme yapılarak söylenmiş bir uyarı bence. Nasıl ki çoğu Türk arkadaş "Ruslar hep trollük yapıyor" diyor; oradaki de aynısı. Bazı şirketler/gruplar oyunun büyük kısmını bu tip aktiviteler temelinde oynuyor, benim de kendime göre bir listem mevcut. Örneğin ne zaman [XYZ] taglı birini görsem, mutlaka 2-3 dakika içerisinde oyun kurallarına aykırı bir durumuyla karşılaşıyorum. Bunu hakaret olarak algılamamak gerekir. Sen yalancı olmayabilirsin ancak, ekibinde böyle biri varsa, tüm ekibi etkilemesi kadar doğal bir şey yok. Otokontrol sağlayıp, kendi aranızdaki oyun kurallarına ısrarla muhalefet eden sürücüleri ayıklamalısınız.

Daha sakin ve normal bir üslupla şikayet/problem/önerilerini dile getirirsen çok sevinirim.

Teşekkürler,

• Upvote 1

• 3 weeks later...

ARKADAŞLAR DÜN EU#2 DE GİDİYORDUM KALABALIK BİR GRUP YOLU KAPATMIŞTI VE DURDUM O KARGAŞADA BANA BAN ATILMIŞ HEMDE 2034 YILINA KADAR AYRICA RAPOR DA EU#1 DE OLDUĞUM YAZILMIŞ VE YANLIŞ SAATTE BEN NORMAL SEYAHAT EDİYORDUM NE YAPMAM GEREKİYOR HEM BİLGİLER YANLIŞ HEMDE 2034 YILINA KADAR ... YETKİLİLER YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.