Jump to content

Problem z ETS2 na MP


Jacobsky

Recommended Posts

Witam mam taki problem że gdy nie widze ładunków to jednym z sposobów jest tepniecie sie do garażu itp ale gdy już uzyje szybkiej podróży to gra zacina sie i gdy wchodze w menedżer zadań to jest " Euro Truck Simulator 2 brak odpowiedzi" Dodam że na singlu nie miałem takiego problemu    :huh:

Link to comment
Share on other sites

Witam mam taki problem że gdy nie widze ładunków to jednym z sposobów jest tepniecie sie do garażu itp ale gdy już uzyje szybkiej podróży to gra zacina sie i gdy wchodze w menedżer zadań to jest " Euro Truck Simulator 2 brak odpowiedzi" Dodam że na singlu nie miałem takiego problemu    :huh:

 

Gra potrafi przy przenoszeniu się do garażu czy to przy ładowaniu save'a zawiesić się na kilka ładnych sekund, wszystko jest kwestią sprzętu i save'a. A tak apropo save'a to czy jest on używany tylko na Multiplayerze, czy na Singleplayerze też? Bo jeżeli na Singleplayerze to możliwe, że popsuły go jakieś modyfikacje i teraz dzieją się takie cuda. Nie wspominam już o modyfikacji zapisu gry, no ale tego chyba nie biorę pod uwagę.

 

Mam taki problem gdy gram na ets2 mp 30 minut wywala mnie z gry i wyskakuje mi jakieś powiadomienie. Pomoże ktoś

Nieładnie jest się tak komuś wcinać w temat, zwłaszcza, że sam problem lekko odstaje od problemu autora. Tak jak napisał SanJose PL, bez logów się tutaj nie obejdzie. Mowa oczywiście o game.log.txt.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.