Jump to content
  • 0

Kosmiczny "całkowity czas gry"


marmar873

Question

Witam.

 

Wczoraj kupiłem ETS2 edycję roku.

Po zainstalowaniu na chwilę obecną w singlu mam 5 poziom.

 

W menu wyboru profilu jest znacznik "całkowity czas gry - 307 dni 6 godz." poniżej kolejny "czas gry - 3h32m".

W singlu nie ma problemu większego ale za każdym razem kiedy zakładam profil pod multi  te czasy są wyzerowane.

po odpaleniu pierwszego dostarczenia z automatu wbija mi czas dostawy spóźniony, a po dostarczeniu ładunku spóźnienie idzie w 7tys godzin chociaz dystans był na obszarze tego samego miasta. a po wyjśćiu do menu wyobru profilu ten nowy profil stworzony pod multi też ma całkowity czas pod 300 dni. a kolejnych zleceń już przyjąc nie mogę- nie wyświetla żadnych do wyboru.

 

Czy ktos mógłby mi pomóc rozwiązać powyższy problem?

 

W multi instalując podałem błędną lokalizację i teraz za każdym uruchomieniem ręcznie podaję ścieżkę dostępu w folderze steam'u.

 

Ponadto wyświetla mi komunikat z multi "cannot open registry key to save game directory. odmowa dostępu" ale odpala gra po kliknięciu ok normalnie. chociaż miałem problemy z połączeniem się do servera. ale za którymś resetem gry udawało się połączyć.

 

na tym etapie w singlu nie będzie mi żal kasowania profilu więc prosze forumowiczów o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć, co do czasów gry, spóźnień, to na multiplayer czas płynie wolniej i nie przestaje gdy wyjdziemy z gry, przez co łatwo mieć spóźnienie. Inną sprawą jest że jeżeli weźmiesz ładunek na multi a oddasz na singlu to mogą być takie sytuacje gdzie spóźnienie jest kilku dniowe. Ogólnie każdy poleca aby jednak do zakupienia pierwszej ciężarówki jeździć na singlu, i gdy już będziesz miał swoją pierwszą ciężarówkę zakupioną to wtedy idziesz na multi :)

 

Co do błędnej ścieżki, przeinstaluj mp podając poprawną lokalizacje gry. Jest szansa że wtedy rozwiąże się też drugi problem. Ponadto uruchamiaj grę jako administrator. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj umieścić folder mp w innym miejscu niż dysk C. Ale dalej pamiętaj o poprawnym ustawieniu ścieżki.

Save nie powinien być do kasacji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za szybką odpowiedź:)

Jak tylko znajdę chwilkę to przeinstaluję na nowo MP.

 

Ale co do profilu i tego nieszzczęsnego czasu gry to wciąż jestem w kropce.

 

Dziś utworzyłem nowy profil pod single player odpalanego ze stema z aktualizacją której wymaga MP to jest : 1_21

Przejechałem dwa krótkie dystaanse po każdym resetując grę.

Czas całkowity w wyborze menu był na 0 godz

czas gry - 7 minut.

Dostawy były na czas wszytsko działało dobrze.

 

Odpaliłem Multi i odpaliłem ten nowy profil

 

Wybrałem krótkie zlecenie na przestrzeni jednego miasta.

Odpaliłem połączyło ludzie wesoło śmigaja po mapie.

Ja dostarczam ładunek po chwili i od razu 7780h do tyłu.

 

reset gry, menu wyboru profilii- Nowy profil z 3 dostarczonymi ładunkami

czas całkowity gry : 310 dni

czas gry : 12minut.

 

 

Czyli po połączeniu z multi coś się chrzani. tylko jak temu przeciwdziałac??

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OK już to mam:)

 

Czyli w multi generalnie nie robić szybkich zleceń? A czy zdażają się takie sytuacje kiedy już własnym truckiem jeżdżę i nie kożystam z szybkich zleceń?

Chodzi mi o ryzyko kolejnych takich przygód jakie opisałem powyżej i zapobieganie im.

Nie wiem. może raz na jakiś czas robić kopię zapasową savów? o ile jest taka możliwość.

Nie ukrywam że szkoda mi już teraz tego 5 lvl z singla bo i tak kasuję i rozpoczynam zabawę od nowa. chyba ze jest jakaś możliwość wykasowania lub edycji "całkowitego czasu gry". wkurza mnie że gra mi mówi że gram 305 dzień a mam ją zaledwie 2:)

 

Acha i jeszcze wracając do pierwszego posta.

wyświetla mi komunikat z multi "cannot open registry key to save game directory. odmowa dostępu" pomimo to uruchamia grę. Po reinstalacji MP i podaniu odpowiednich scieżek dostępu mniemam że wróci do normy?

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak będziesz miał własną ciężarówkę to będzie okej, w sumie nie wiem jak to jest z czasem zapisywanym bo nigdy na to nie patrzyłem, ale na pewno nie będziesz miał spóźnień. Chyba że wyjdziesz z gry zanim oddasz ładunek. Bo w multi czas płynie nieustannie, a na singlu jak wyjdziesz to się zatrzymuje. Ogólnie powinno być okej. I tak, po reinstalacji powinno być wszystko okej. Tylko tak jak mówię, jeżeli błąd będzie się powtarzał to spróbuj multiplayer zainstalować w innym folderze poza dyskiem C:\ a lokalizację do ets podaj na wszelki wypadek na nowo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Reinstal całego MP mam już za sobą, po podaniu w trakcie instalacji poprawnych ścieżek nie ma już żadnych błędów w trakcie uruchamiania:)

zacznę od nowa tak jak pisałeś doojdę do kupna własnego ciągnika i wtedy wskoczę w multi:) zobaczymy wtedy czy problem czasu sie rozwiąże, na pewno dam znać:)

 

Jeszcze raz dziękuję za rady:)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.