Jump to content

Możliwość robienie ss podczas jazdy


HanibaII243

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii:  j/w

Opis Sugestii: Proponuje udostepnić możliwość robienia ss ( f10/f12 ) podczas jazdy normalnej 

Przykładowe obrazki

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Skłoniło mnie do tego dzisiejsza sytuacja - mam za słabego pcta na nagrywanie a pewien rusek mi wjechał.. - za nim się zatrzymałem to już zdążył odjechać 

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci, ze miałem taka sama sytuacje nawet zgłosiłem to bo zatrzymałem się i zrobiłem ss ale za każdym razem jak dawałem to na raport to dostawałem odpowiedz ze not enough proof niestety... Wiec pozostaje tylko nagrywanie... na pewno ta opcja by się przydała w czasie jazdy ale jeśli i tak nie akceptują to Ci nie pomoże.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie zostanie wprowadzone robienie SS podczas jazdy. Przyczyna jest prosta.

Gdy klikadz F10/F12 gra na chwile się zatrzymuje co sprawia, że stwarzasz niebezpieczeństwo dla innych graczy.

Print Screen przy fullscrenie = black screen shot

 

Jak nie akceptują z ss? - u mnie już 2 raporty zaakceptowali z samych ss

To zależy co na nich było.

Ogólnie SS przyjmowane są, gdy inny gracz blokuje (choć nie zawsze)/ma nieodpowiedni awatar/wyzywa.

Nagrania są wymagane przy rammingu/blokowaniu (w 99% nagrywanie przy blokowaniu kończy się banem).

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie może zostać to wprowadzone, tracą na tym normalni gracze :( Chciałem dzisiaj sobie pojeździć, lecz ktoś zaplanował sobie pojeździć slalomem po autostradzie, co skutkowało 50% obrażeń ciężarówki i 45% naczepy, ShadowPlay akurat był wyłączony, a na Steamie nie mogłem zrobić SS. No ale cóż, mam po prostu nauczkę na przyszłość, dlatego posiadaczom kart nVidia z obsługą ShadowPlay w GeForce Experience polecam ustawić sobie nagrywanie cienia na ostatnią minutę lub dwie, a automatycznie po naciśnięciu kombinacji Alt+F10 (lub własnej po zmianie) w wybranym folderze zostanie zapisane ostatnie 120 sekund z ekranu.

 

Poniżej konfiguracja ShadowPlay'a:

R57AZBe.png

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein

 

 

“Anyone who thinks sitting in church can make you a Christian must also think that sitting in a garage can make you a car.” ― Garrison Keillor

 

 

“Stupidity isn't punishable by death. If it was, there would be a hell of a population drop.” ― Laurell K. Hamilton

 

Link to comment
Share on other sites

Nie zostanie wprowadzone robienie SS podczas jazdy. Przyczyna jest prosta.

Gdy klikadz F10/F12 gra na chwile się zatrzymuje co sprawia, że stwarzasz niebezpieczeństwo dla innych graczy.

To zależy co na nich było.

Ogólnie SS przyjmowane są, gdy inny gracz blokuje (choć nie zawsze)/ma nieodpowiedni awatar/wyzywa.

Nagrania są wymagane przy rammingu/blokowaniu (w 99% nagrywanie przy blokowaniu kończy się banem).

 

Tylko jeżeli ktoś cie ramuje to logiczne chyba że jazda jest o wiele wolniejsza a dodatkowo ktoś kto jedzie za mną się zatrzyma na widok rammingowca - takie same zagrożenie jest autosave - tak samo na krótką chwile się zatrzymuje wiec twoje twierdzenie jest błędne.

Link to comment
Share on other sites

Ale też znalazłbyś osoby raportujące np. za blokowanie przejazdu podczas zwykłego zakrętu w celu zemsty na osobie, której nie lubi. Nagrywanie filmiku jest dobrym rozwiązaniem, a jeżeli Twój sprzęt sobie z tym nie radzi, to pobierz ScreenSHU i bedziesz mógł robić ssy bez żadnej ścinki.

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein

 

 

“Anyone who thinks sitting in church can make you a Christian must also think that sitting in a garage can make you a car.” ― Garrison Keillor

 

 

“Stupidity isn't punishable by death. If it was, there would be a hell of a population drop.” ― Laurell K. Hamilton

 

Link to comment
Share on other sites

Nie zostanie wprowadzone robienie SS podczas jazdy. Przyczyna jest prosta.

Gdy klikadz F10/F12 gra na chwile się zatrzymuje co sprawia, że stwarzasz niebezpieczeństwo dla innych graczy.

 

Jest to takie same zatrzymanie, jak użycie szybkiego zapisu za pomocą przycisku. Ale jednak szybki zapis nie został "uniemożliwiony".

Jak dla mnie ten argument jest inwalidą i żadnego niebezpieczeństwa na drodze się nie stwarza. 

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Nie zostanie wprowadzone robienie SS podczas jazdy. Przyczyna jest prosta.

Gdy klikadz F10/F12 gra na chwile się zatrzymuje co sprawia, że stwarzasz niebezpieczeństwo dla innych graczy.

To zależy co na nich było.

Ogólnie SS przyjmowane są, gdy inny gracz blokuje (choć nie zawsze)/ma nieodpowiedni awatar/wyzywa.

Nagrania są wymagane przy rammingu/blokowaniu (w 99% nagrywanie przy blokowaniu kończy się banem).

 

Wprowadzasz w błąd cały czas wysyłam skargi z ss( jak mi się nie chce nagrywać) i ani razu nie miałem odmowy więc to co pisze to jest trochę dziwne. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.