Jump to content

Hava neden karar mıyor?

SALEEN

Recommended Posts

İskandinav ülkelerinde biraz geç kararıyor gece 11 gibi tam kararmış oluyor ancak sizde büyük ihtimal bir hata var, ilk önce parlaklık ayarına bakın, sorun devam ederse modu belgelerimdeki klasör dahil silip tekrar yükleyin.

Sp videolarından bahsediyorsanız havayı biraz daha karartan modlar var.

İskandinav ülkelerinde biraz geç kararıyor gece 11 gibi tam kararmış oluyor ancak sizde büyük ihtimal bir hata var, ilk önce parlaklık ayarına bakın, sorun devam ederse modu belgelerimdeki klasör dahil silip tekrar yükleyin.

Sp videolarından bahsediyorsanız havayı biraz daha karartan modlar var.

Biraz da ben yanlış anlattım hocam gökyüzü akşam olduğu halde mavi görünüyor . Eskiden siyah daha gerçekçiydi. Bunu düzeltmenin yolu yok mu?

Biraz da ben yanlış anlattım hocam gökyüzü akşam olduğu halde mavi görünüyor . Eskiden siyah daha gerçekçiydi. Bunu düzeltmenin yolu yok mu?

Yeni hava döngüsü böyle. Artık akşamları mavi bu bir sorun değildir ki?  Scandinavya varsa ondan kaynaklı olabilir. 

Yeni hava döngüsü böyle. Artık akşamları mavi bu bir sorun değildir ki?  Scandinavya varsa ondan kaynaklı olabilir. 

Tamamen gerçekçilik dışı bir şey. Oynama zevki gidiyor diyebilirim. Scandinavya yok. Örneğin KacakTV nin videosunu izlerken gördüm gökyüzü karanlıktı. Ondan merak ettim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.