Jump to content
  • 0

Ponownie uruchomienie Multiplayera - Nie można zweryfikować wersji gry


Mr.Dex

Question

Witam.

Mam problem z ponownym uruchomienie Multiplayera.

Zacznę od początku.

Pobieram klienta Multiplayer i instaluję, podczas instalacji zaznaczam tam "Utwórz ikonę na pulpicie" oraz "Zainstaluj protokół ets2mp://" i klikam Dalej, a następnie Instaluj. Gdy się już zainstaluje zaznaczam "Uruchom program Euro Truck Simulator 2 Multiplayer" i klikam Zakończ. Wówczas gra się włącza wszystko pięknie działa.

Natomiast gdy wyłączę ETS'a i zechcę odpalić ponownie Multiplayera z ikony (także launcher'a) to wyskakuje taki komunikat http://abload.de/img/problemq8r6u.pngi gdy kliknę TAK to nic się nie dzieje, pojawia się on ponownie. Odinstalowanie Multiplayera i ponowne zainstalowanie naprawia problem, lecz nadal przy pierwszym uruchomieniem (z zaznaczeniem tej opcji "Uruchom program Euro Truck Simulator 2 Multiplayer" w końcowej fazie instalacji).

Dodam, że we wcześniejszych wersjach miałem to samo, lecz myślałem, że jakoś się może to naprawi, a teraz gdy miałbym jeszcze pobierać za każdym razem mod zimy to trochę jest to denerwujące i samo przeinstalowywanie ciągłe też działa na nerwy :P Jest po prostu niewygodne :P

Wersja gry to: 1.15.1.1s

Wersja Multiplayera to: 0.1.2

Da się jakoś ten problem naprawić?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.