Jump to content

[MOD] Nowe sloty instalowania dodatków


Snake [PL]

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Nowe sloty instalowania dodatków

Opis Sugestii: Modyfikacja, która dodawała by możliwość dodania większej ilości oświetlenia, np Obrysówek.

Przykładowe obrazki:

 man-slots-470x265.jpg

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
Zacznę od tego, że Wiem, iż modyfikację zostaną dodane w BECIE!
Modyfikacja z której pochodzi screen zwie się Slots for MAN TGX.

 Kilka "za":

- Modyfikacja nie dodane nowych elementów, tylko miejsca "przyczepienia".
- Urozmaici to rozgrywkę
- Nie będzie kolidowało z MP.

 

Myślę, że takie modyfikacje do różnych ciężarówek ucieszyły by nie jednego i jak już pisałem powyżej urozmaiciłoby rozgrywkę, ponieważ SCS nie dało takiej możliwości instalacji dodatków.


 

Link to comment
Share on other sites

Nie. Dlaczego?

  1. Mody w becie - mimo, że to dodaje tylko miejsca doczepienia, to jest to mod, który zmienia coś w grze.
  2. Aby mod został dodany do MP musi być zgoda twórcy (a raczej teraz nikt nie będzie robił specjalnie dla MP moda)
  3. Taki mod musi przejść kilka przeróbek, o których słyszałem na filmiku bodajże Bohuna
  4. Alpha nie jest do modyfikacji po stronie gry, a po stronie klienta MP i serwerów
Link to comment
Share on other sites

  1. Aby mod został dodany do MP musi być zgoda twórcy (a raczej teraz nikt nie będzie robił specjalnie dla MP moda)

 

Są modyfikację, które dozwolone są prze MP Crew, więc sądzę, że znalazłaby się osoba, która nawet z nudów zrobiłaby takowa modyfikację.

Mod, który przedstawiłem powyżej waży 64kb, powiedzmy dla 20 "wersji" różnych ciężarówek zajęłoby nawet te 10mb, czyli nie dużo.

Nie jest to ingerencja jakaś duża w MP (moim zdaniem).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.