Jump to content

Ets 2 zapisywanie mapy w edytorze nie działa


sabaru

Recommended Posts

Chciałem wczytać zapisaną mapę w edytorze ale gdy wczytuje to ona jest pusta. Wersja gry ze steama. Pamiętam jak kiedyś miałem wersje testową, która nie była podpięta do steama to działała bez problemu. Ktoś wie jak poprawnie zapisywać zrobioną mapę w edytorze do tej gry?

Link to comment
Share on other sites

Folder map jaki masz w defach gry musisz dodac do archiwum (wazne by zaznaczyc opcje bez kompresji) i zapisujesz pod jaka kolwiek nazwa z dopiskiem .scs .

Folder map zanim dodasz do archiwum powinienes odchudzic o foldery autosave i europe.bak

Tak o to przygotowany plik scs wrzucasz do folderu mod i po wpisaniu w konsole edit europe powinoenes miec wszystko co przed zapisaniem mapy.

Pisanie z tel jbc...

Link to comment
Share on other sites

Aż tyle to roboty. Pamiętam że w wersji testowej dało się bez problemu zapisać zrobioną mapę i potem ją bez problemu można było można wczytać i robić sobie dalej mapę. A teraz jak wczytuje to mam tylko sam samochód na mapie. Wygląda to tak jakbym robił mapę od nowa.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz jakieś inne tło (Jeśli ja dobrze rozumiem) to wystarczy że klikniesz A.

 

Nie wiem o jaką wersje testową ci chodzi (Edytor w demo czy co??) ale od 1.19 edytor zmienił swój wygląd i pod niektórymi względami jest to lepsze.

 

 

Jeśli masz jakiś problem który widać (np to tło), to prosiłbym cię screeny bo ja jestem wzrokowcem a jak mam domniemywać o co chodzi to prędzej wywnioskuje że ci chodzi o bakterie w mopie aniżeli o twój problem...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.