Jump to content

CV !Marcin - 2 lata


!Marcin

Recommended Posts

  • Nick w grze:  !Marcin

Wiek: 15

Miejsce zamieszkania: Legnica, Dolonośląśkie

Sterowanie: Klawiatura + Mysz

SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/marcinx/

Staż w grze: 2 lata

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?:  NIE

Przedstaw się: Mam na imię Marcin. Mam 15 lat. Pochodzę z województwa Dolnośląskiego. Mieszkam w Legnicy. Mój tato pracuje w firmie transportowej Chomar. Udziela mi on dużo wskazówek o transporcie drogowym. Sam się nim interesuje od najmłodszych lat. Gdy mam tylko jakieś wolne dni od szkoły to wybieram się z nim w trasę.

W ETS gram już od daty premiery, czyli od 22 Października 2012r. Na grę myślę że będę chciał przeznaczyć od 1 godz. do 5 godz. w weekend, myślę że trochę więcej.  Inne: Interesuję się językiem Java.

Link to comment
Share on other sites


 


 

d1f13094fdacd18d.png

Serdecznie zapraszamy do firmy transportowej Rico działającej na rynku ETS2 mp na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy tobie wysokie standarty pracy i wysoką stawkę za km ! Stawiamy wyłącznie na profesionalizm oraz dobrą zabawę :) Jeżeli jesteś chętny śmiało wchodz na nasz temat oraz jak będziesz miał pytanie dotyczące pracy również śmiało wysyłaj wiadomości na steamie :)

 

 


mój nick--------> #1 Rico II Szpiegu [PL]


ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.