Jump to content
  • 0

4 yıl önce yediğim perma ban ile ilgili

tctklear

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @tctklear, evet yasak affı geldi ancak bu af yalnızca hile kullanımları harici olan kişilere geldi. Ancak yakın zamanda ki kural değişikliğiyle birlikte hile/bug kullanımları 6 ay ceza olarak güncellendi. Ancak duruma göre kalıcı yasak ile de sonuçlanabiliryor. Bu kural değiştiği için size tavsiyem "Game Moderation Management" kategorisinde bir feedback oluşturup durumunuzu anlatarak oradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca geri bildirim sisteminde Türkçe dilini kullanabilirsiniz. Çevirmen arkadaşlar yöneticilere yazdıklarınızı çevirip ileteceklerdir.

Buraya tıklayarak bir Feedback oluşturabilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimle,

pofii

asMN501.png

Languages: I TR I EN |  Discord: pofii

TR | Kurallar | Ban İtirazı | Destek Sistemi | Raporlama Sistemi | Geri Bildirim

EN | Rules | Ban Appeal | Support System | Report System | Feedback |

1797472539_TMP.png.e59ae11c070d542b6b8fb 

• 0
1 hour ago, tctklear said:

Dün zaten bir feedback oluşturdum ama geri dönüş alamadım şimdi yeni bir tane daha oluşturdum  bu arada yediğim banların, hile veya bug ile alakası yoktur. hepsi makas atmaktan oluşan banlar. açılma ihtimali var mı ?

Tekrardan merhaba @tctklear, bu duruma Oyun Moderasyon Yöneticileri karar verecektir, eğer bir feedback oluşturduysanız yöneticiler size en kısa zamanda net bir cevapla geri dönecektir.

• Like 1

asMN501.png

Languages: I TR I EN |  Discord: pofii

TR | Kurallar | Ban İtirazı | Destek Sistemi | Raporlama Sistemi | Geri Bildirim

EN | Rules | Ban Appeal | Support System | Report System | Feedback |

1797472539_TMP.png.e59ae11c070d542b6b8fb 

• 0

Merhaba,

Konunuz yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support+Report Moderator

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support-Report Moderator

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.