Jump to content
  • 0

KAÇ KEZ BANLANIRSAM PERMA YERİM


HANIM IMDATI GETIR

Question

selamun aleykum dün gece ban yedim ve bu banla birlikte 3 kez banlamış oldum ve kafama takıldı eski konulardan baktım 5 kez bandan sonra perma ban yiyebilirsin yazıyordu ama konular çok eski olduğundan altına soru soramadım bu konuyuda tam nereye açıcağımı bilmediğim için sizlere bir sorayım dedim iyi günler dilerim.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Merhaba Umarım Günün güzel geçiyordur

 

Sorun hakkında tmp kuralları böyle :

 

 

§2.8 - Yasaklar nasıl verilir?

  • İlk üç yasaklama ekip üyesinin inisiyatifindedir.
  • Dördüncü yasaklama otuz gün olarak uygulanır.
  • Beşinci yasaklama doksan gün olarak uygulanır.

 

Yeni yasaklamanın uygulandığı tarihten 12 ay eski olan yasaklar dikkate alınmaz, bu 12 aylık süre yasak bekleme süresidir. Yasaklama uzatmaları, yasaklama uygulanırken aktif olan yasaklara (12 aydan daha az) dayanarak yapılır ve yasak hala aktif iken 12 aylık süreyi geçerse değişmez. Yasak geçmişinizde en az iki aktif uzatılmış yasağınız varsa, personel, geçen yıl kaç kez yasaklanmış olursanız olun, bir sonraki yasağınızı doksan günlük bir yasaklama olarak uzatacaktır. 4. veya 5. yasağınız olduğu için uzatılan yasaklar kaldırılamaz, kesinlikle otuz gün ve doksan gün süre şeklinde uygulanır.

 

§2.9 - Game Moderation Management tarafından uygulanan yasaklar

  • Eğer Game Moderation Management bir kullanıcının TruckersMP'ye yalnızca kuralları ihlal etmek amacıyla katıldığını düşünürse, "§2.8 Yasaklar nasıl verilir?" ifadesi atlanabilir ve yasak süresi Game Moderation Management'in takdirinde olacaktır. Hizmet Şartlarımıza uygun olarak, Takım üyelerinin raporlarda gönderilen kanıtları yeniden kullanmasına izin verilir. Bazı özel durumlarda, Game Moderation Management, yasaklanan oyuncuyu inceledikten sonra yasaklama kanıtlarını gizli tutma hakkını saklı tutar

 

Umarım Yardımcı olabilmişimdir. 

 

Polar Bear Group HR I 'MaRtY

  • Haha 1
  • Awesome! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.