Jump to content

[SCS Blog] Představení Řecka [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Vsadíme se v to, že několik z vás poslední dobou přemýšlí o tom, co by mohlo být dalším postupem ve hře Euro Truck Simulator 2. Tak vám teď můžeme oznámit, že vaše napětí je u konce, jelikož bychom vám s radostí představili oficiální zahájení našeho nového DLC, které vás tentokrát provede malebnou krajinou Řecka. 

 

02_2.jpg

 

Připravte se tedy na nekonečnou řadu krás Řecka, protože právě toto dané DLC vám představí nejen úchvatnou krajinu řeckého vnitrozemí, ale také zve řidiče kamionů k prozkoumávání kouzel některých ostrova, kde na vás čeká přibližně 14 měst. Představte si tedy, že projíždíte malebnou krajinou, krásnými vesnicemi, klikatými silnicemi a ikonickými pamětihodnostmi, ze kterých vyzařuje bohatá řecká kultura.  Tímto to ale všechno ještě nekončí - Řecko tímto vnaší do vašeho světa kamionové dopravy nový rozměr, to znamená, že je zde k vidění od různých hotelových komplexů až po farmy a nová depa. Jako řidiči kamionů se připravte na to, že vás tento půvab Řecka určitě okouzlí, jelikož se jedná o destinaci vymikající se běžným každodením zvyklostem.  Slibujeme vám tedy nezapomenutelnou cestu pod slunce zalitým pobžežím s mnoha kulturními zázraky tohoto středomoří. 

 

 

Narozdíl od běžného časového harmonogramu tento stát nabízí a zavadí rychlejší předvýrobní fázi a tím se jeho proces vývoje jako takového zrychluje oproti ostatním zemím. 

 

01_1.jpg

03.jpg

03.jpg

04_2.jpg

 

 

Připravte se tedy na spoustu žhavých novinek, které pro vás tato země chystá, a to ať od průmyslu, přirodu, památky, silniční sítě nebo spoustu další obsahu. 

 

Pokud vás tedy tento nový přírůstek do hry Euro Truck Simulator 2 zaujal, už teď si ho můžete přidat do vašeho seznamu přání. Sledujte také veškeré další novinky týkající se tohoto DLC, a to na našem blogu nebo našich sociálních sítích (X/Twitter, Instagram, Facebook, TikTok). Už teď máme v plánu několik zajímavých témat a moc rádi se s vámi o ně podělíme. Do té doby pokračujte v cestě 

 

header.jpg?t=1698862475 https://store.steampowered.com/app/2604420/Euro_Truck_Simulator_2__Greece/ 

 

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/11/introducing-greece.html 

Forum post: 

S pozdravem

 

[MCG] RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.