Jump to content
  • 0

Save Edit Banlar Hakkına Sorum var ?

twitch/PLAYCOLIC

Question

Normalde Kurallarda Admin Save Editten Ban atar ve Kulanıcıya Kanıt sunması İçin Zaman Tanır
Kulanıcı Kanıtı Sunduğunda Admin Onaylarsa Banı Kaldırmak Zorunda Değil mi ?

Your ban will not expire until you have provided proof of change/removal.
Değişiklik/kaldırma kanıtını sunana kadar yasağınız sona ermeyecektir.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @twitch/PLAYCOLIC

İtirazınız üzerinden, ilgili moderatör size gerekli bilgileri ileticektir. Eğer itirazınızın yanlış değerlendirildiğini düşünüyorsanız, geri bildirim sisteminden Game Moderation Management kategorisini seçerek bir geri bildirim gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/feedback/create

Verilen cevap doğrultusunda sormuş olduğunuz sorunun cevabı aldınız mı? Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

LemonJuicee

TruckersMP Support

• 0
1 hour ago, LemonJuicee said:

Merhaba @twitch/PLAYCOLIC

İtirazınız üzerinden, ilgili moderatör size gerekli bilgileri ileticektir. Eğer itirazınızın yanlış değerlendirildiğini düşünüyorsanız, geri bildirim sisteminden Game Moderation Management kategorisini seçerek bir geri bildirim gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/feedback/create

Verilen cevap doğrultusunda sormuş olduğunuz sorunun cevabı aldınız mı? Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

LemonJuicee

TruckersMP Support

Hayır 

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba @twitch/PLAYCOLIC,

Daha öncede @LemonJuicee bahsettiği gibi yasağınız ile ilgili verilen karardan memnun değilseniz geri bildirim sisteminden Game Moderation Management kategorisini seçerek bir geri bildirim gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/feedback/create Buradan sormuş olduğunuz soruya en doğru cevabı alacağınıza eminim.

Size yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var mı?

Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

• Upvote 1

• 0
13 hours ago, Nightmaree. said:

Merhaba @twitch/PLAYCOLIC,

Daha öncede @LemonJuicee bahsettiği gibi yasağınız ile ilgili verilen karardan memnun değilseniz geri bildirim sisteminden Game Moderation Management kategorisini seçerek bir geri bildirim gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/feedback/create Buradan sormuş olduğunuz soruya en doğru cevabı alacağınıza eminim.

Size yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var mı?

Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

Benim Soruma Cevap Vermek Yerine Gidip Şu yere Şikayet edin Şunu yapayın Bunu yapın diyorsunuz 
BEN SORUMA KİM CEVAP VERİCEK !!!
Ben Burda Admin Hakkında Şikayetçi Olmak İçin Yazmıyorum . Kurallar hakkında Bilgi Almak İçin yazıyorum 
Sorum Çok Basit : Save Editden Ban yediğimizde Admine kanıt Sunduğumuzda Yasağımız Anlık olarak Kaldırılması Gerekmiyor mu ?
Sorum bu yani Sorumu cevaplarsanız zaten Şikayetçi Olucam Beni Banlayan Adminden 

• 0

@twitch/PLAYCOLIC 

Destek takımı olarak yasaklar üzerinde işlem ve yorum yapamayız. Zaten size yukarıda bıraktığımız bağlantıdan, sorduğunuz sorunun cevabını alabilirsiniz. Ayrıca zaten bir itiraz oluşturduğunuzu belirttiniz. İlgili moderatör de bu konuda zaten gereken açıklamayı size yapmıştır. 

Save Edit kuralının ihlali yüzünden yasaklandıysanız, ilgili moderatör size yapmanız gereken adımları, itirazınız üzerinden detaylı bir şekilde açıklar. Sizinde gerekli kanıtları göndermeniz gerekmektedir. Fakat bu kesin olarak yasağınızın sona ereceği anlamına gelmez. Yasağınız devam edebilir, süresi değişebilir veya tamamen sona erebilir. Bu karar ilgili moderatöre aittir. 

Saygılarımla,

LemonJuicee

TruckersMP Support

• Upvote 1

• 0
14 minutes ago, LemonJuicee said:

@twitch/PLAYCOLIC 

Destek takımı olarak yasaklar üzerinde işlem ve yorum yapamayız. Zaten size yukarıda bıraktığımız bağlantıdan, sorduğunuz sorunun cevabını alabilirsiniz. Ayrıca zaten bir itiraz oluşturduğunuzu belirttiniz. İlgili moderatör de bu konuda zaten gereken açıklamayı size yapmıştır. 

Save Edit kuralının ihlali yüzünden yasaklandıysanız, ilgili moderatör size yapmanız gereken adımları, itirazınız üzerinden detaylı bir şekilde açıklar. Sizinde gerekli kanıtları göndermeniz gerekmektedir. Fakat bu kesin olarak yasağınızın sona ereceği anlamına gelmez. Yasağınız devam edebilir, süresi değişebilir veya tamamen sona erebilir. Bu karar ilgili moderatöre aittir. 

Saygılarımla,

LemonJuicee

TruckersMP Support

Anladım Dostum kapat Konuyu 

• 0

Merhaba,

Size yardımcı olabileceğimiz başka bir konu olmadığına göre bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım.

Gelecekte başka bir sorun yaşarsanız, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.