Jump to content

[SCS Blog] Nebraska - příroda obecně


RedNub

Recommended Posts

Příroda Nebrasky pravděpodobně nepříláká davy turistů, přestože tato návštěva tohoto půvabného státu stojí za to, nýbrž nabízí skvělé příložitosti objevů některých z méně známých pokladů daného států. Tento region se vyznačuje poměrně velkým množstvím unikátních charakteristik, jako je například pohoří Sandhills a působivostí mnoha řek. 

 

02.jpg

 

Krajina Nebrasky se vyznačuje rozlehlými a otevřenými prostory, přičemž velká část tohoto státu se skládá z rozhlehlých oblastí velkých plání, které se rozkládají na většině jejího uzemí střední a západní Nebrasky. 

 

09.jpg

11.jpg

08.jpg

12.jpg

 

Kvůli velkému množství otevřeného přírodního prostranství poskytuje právě Nebraska ideální podmínky pro různé zemědělské podniky. Proto se není čemu divit, že budete doručovat vaše zakázky především do firem zabývajíc se oblastí zemědělství  - kde se pěstují různé plodiny, rostliny, kukuřice apod. 

 

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

 

 

V oblasti Sandhills najdete jedinečnou a pozoruhodnou krajinu zvlěných písečných dun porostlých původnmími travinami. Tato oblast je známá především svou osobitou krásou a relativně nepoškozenou přírodou, což z tohoto zvláštního prostředí činí klidné místo vzdálené od rušného světa. 

 

01.jpg

13.jpg

 

Vzhledem k rozlehlosti státu Nebraska a její otevřeným oblastem se naše tým snaží vyzobrazit nebraskou realitu, což však se sebou nese spoustu problémů. I nadále se snažíáme mít na paměti POV hráčů, abychom vytvořili tak cesty, které odpovídají jak z hlediska hratelnosti, tak z hlediska scenérie. Doufáme, že se nám podaří najít správnou rovnováhu mezi vzhledem k tomu, jak je Nebraska skutečné rozhlehlá a otevřená.

Jsme proto i nadále otevřeni vaším názorům na to, jak by tohoto daného cílu bylo možné dosáhnout v komentářích na blogu, nebo na našem forumu. 

 

 

10.jpg

 

 

Už se těšíte na cestu do tohoto nového státu? Dejte nám o tom vědět a zůstaňte v kontaktu na našich sociálních sítích (X/Twitter, Instagram, Facebook, TikTok). Nezapomeňte si také toto DLC už  teď přidat do vašich seznamů přání ve vašem klientu steam a vyjádřit nám tak velkou podporu! 

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/nebraska-nature-in-general.html 

Forum post: 

S pozdravem 

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

  • Like 1

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.