Jump to content

[SCS Blog] Přes velká města Západního Balkánu [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Není žádným tajemstvím, že naše připravované DLC Západního Balkánu pro hru Euro Truck Simulator 2 bude obsahovat řadu z větších měst, o kterých jste se mohli dočíst v některých z našich předchozích příspěvků na našem blogu.

 

19.jpg

Některá z našich větších měst však budou obsahovat nejen spoustu detailů, pamětihodností, ale také umožní řidičům projet jejich centrem.

 

V tomto příspěvku vám představíme 3 města, která tvoří centrální silniční síť tohoto ostrova. Pojďme se na ně podívat!

 

Sarajevo

Vítejte v Sarajevu, ve městě, na které se váže nejen staletá historie, nýbrž i živá kultura a úchvatná krajina.  Příkladem je hlavní město Bosny a Hercegoviny, které je často popisováno jako místo, kde se setkává Východ se Západem, jelikož jeho architektura často ukazuje kontrast v závislosti na tom, v jakém městě se nacházíte.

 

01.jpg

02.jpg

03_a.jpg

03_b.jpg

04.jpg

Mezi části města, které v našem DLC představíme patří oblast řeky Miljacka, která právě protéká Sarajevem. Patří sem také ulice „Obala Kulina bana“, křižovatka ulic v centru města „Zmaja od Bosne“ a křižovatka „Stupska Petlja.

05.jpg

06.jpg

07.jpg

09.jpg

08.jpg

V tomto rušném městě musí řidiči dbát na velký pozor na tramvaje, projíždějíc celým městem.

 

Tirana

Hlavní město Albánie – Tirana, rozkládajíc se v pozadí drsných hor. Díky pestré architektuře a bohatému kulturnímu dědictví bývá často toto město označováno za masami neobjevený klenot západního Balkánu.

22.jpg

21.jpg

20.jpg

Zde nenajdete pouze rušnou atmosféru, ale také mnoho zeleně, včetně Velkého parku Tirana (Parku i Madh) s umělým jezerem a výhledem na město.

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

 

Řidiče, kteří navštíví právě toto město, budou moci cestovat po hlavní silniční sítí známé jako „Rruga Teodor Keko“, která nabízí trasu v blízkosti centra města a přístup k dalším místním průmyslovým odvětvím.

 

Pristina

Priština, srdce Kosova, vítá návštěvníky a to rovnou s několika tradicemi a pokrokem. V rušných ulicích se mísí osmanské a balkánskými vlivy, což dělá toto město jedinečným a dynamickým. 

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

Můžete zde najít kombinaci staré a nové architektury, od historických budov až po moderní stavby. Příkladem je Lakrishté. Řidiči budou mít možnost projíždět centrem města a také rušnými oblastmi, kterou je například severní čtvrť „Kodra e Trivame.

 

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

 

Je pravdou, že každé město má něco do sebe, čili má své jedinečné  kouzlo, charakter a právě i tato města nejsou výjimkou. Těšíme se, až vám budeme moci v budoucnu umožnit si tyto cesty prozkoumat na vlastní oči. Do té doby si nezapomeňte toto DLC přidat do vašich seznamů přání ve službě Steam.

 

capsule_184x69.jpg?t=1692819185 https://store.steampowered.com/app/2004210/Euro_Truck_Simulator_2__West_Balkans/

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/08/west-balkans-through-big-cities.html 

Forum post: 

 

S pozdravem 
RedWolf [CZ] 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.