Jump to content

Декілька питань


Recommended Posts

Як отримати трійний причеп? Я от коли їхав з Лінцу до Дувру, побачив дальнобійника, що мав причів з трійною зчіпкою. Коли зайшов у інтернет подивитись "Як воно працює?": знайшов декілька відео, де треба встановити якісь сторонні файли.

Як встановлювати локальні моди з майстерні стім?
Заздалегідь дякую вам за відповідь! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Привіт,@Vovochka3000

 

Я думаю, що ви можете вирішити цю проблему, якщо відвідаєте відео нижче і уважно подивитеся його, ви х очете купити 3 причепи, але я хочу, щоб ви знали, що в деяких районах, наприклад, управління і маневреність буд уть дуже складними, вам можуть не дозволити в'їхати вірничодобувну зону Кіркенеса, у вас можуть виникнути тру днощі з 3 причепами на дорогах, і, нарешті, коли ви ви поїдете в деякі сервісні центри, ваш причіп може заст бар'єрах сервісних бар'єрах, і ваш вантаж може бути пошкоджений. 

 

Переконайтеся, що ви дотримуєтеся правил 

 

https://truckersmp.com/knowledge-base/article/742

 

 

Бажаю вам гарних форумів

 

З повагою
Rosmery

Link to comment
Share on other sites

Ага. Я зробив усе як на відео, та причеп новий у мене вже є. Але чому я не отримую замовлень на цей причеп? Захожу до замовлень і мені видає щось типу такого: немає замовлень до вашого причепа. Що робити?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.