Jump to content

Problem z zacinaniem!


Recommended Posts

Witam, może w końcu tutaj ktoś mi powie co mam zrobić! Gram na laptopie wiem że laptop nie jest do gier.


Mam w nim grafikę:


 


GeForce GT-555, procesor: Intel Core i7 2640QM i 8GB ramu, system Windows 8.1.


 


Wydaję mi się że to nie jest najgorszy sprzęt! Ale gra chodzi strasznie, co chwilę jakieś przycięcia, grafika paskudna, ustawiłem na małą grafikę też się przycina, więc tego troszkę nie rozumiem gdyż, na laptopie gram w Battlefielda 4 online i chodzi on bez żadnego problemu, a ETS nie, kolega ma tak że ets 2 mu chodzi bez problemu a w Battlefielda nawet nie gra bo się nie da, więc o co w tym chodzi? Co mam zrobić, zależy mi bardzo na graniu w ETS oczywiście online! Nie wiem zmienić ustawienia? Usunąć coś? Zrobić formata? Pytałem już ludzi ale oczywiście nie uzyskałem słusznej odpowiedzi :( Z góry dziękuje i pozdrawiam :) 


Link to comment
Share on other sites

Ja mam GeForce G610 m ( poza tym wszystko takie same )  i na małych ustawieniach+skalowanie 100%+światła drugiego pojazdu+cienie jest ok. 25 fps.  Ale to samo mam w scania truck driving simulator, ciągle się przycina i szczerze mówiąc dalej nie znalazłem przyczyny. Być może masz coś podobnego tylko, że w ets.

 

P.S Teraz mi się przypomniało, że mój procek to Intel Core I7-3520m

Link to comment
Share on other sites

Jak to ETS2 nie należy do najlepiej zoptymalizowanych. Bez problemu grałem na Asus X-53B z procesorem AMD E-350, karta graficzna AMD 6310 HD, 4GB RAM. Śmiga aż miło.

Tak samo Sniper Elite 3 na tym samym laptopie na średnich ustawieniach śmiga. - No właśnie, stwierdzenie online, a multiplayer to są dwie różne rzeczy.

Battlefield ( przynajmniej BF3 ) był grą, gdzie grało się przez przeglądarkę, dlatego komputery się nie zawieszały. W ETS2,tak zwany klient multiplayer - a jest bezpośrednio u Ciebie,

wszystkie pliki, jakie się znajdują, cała instalacja znajduje się u Ciebie. Tak samo było z grą Path of Exile zanim trafiła na Steam. Online szybko się uruchamiała. Natomiast uruchomienie gry na multi, 

kiedy ona wyszła na Steam zabierało nawet 1 minutę, zanim te pliki się załadowały. Poza tym też dużo aktualizacji było/jest do PoE.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.