Jump to content

Pilot Araçları Ve Pilotluğum Hakkında Düşünceleriniz.

IxDangeR

Recommended Posts

Pilot araçları yetkili - yetkisiz herkes kullanabiliyor. Pilotun neden var olduğunu da pek bilmiyorum. Ben genel olarak ağır yükü olan kişilere yardımcı oluyorum. Önüne , arkasına yada sağına geçerek kaza yapılan yerler yada yol çıkışların da dikkatli olması için uyarıyorum.

Genel olarak neden pilot araçları mevcut ? 

Yukarıda yazdığınız sebepten dolayı mevcut. Oyuncular konvoylarına bu şekilde eskort araçlar ile eşlik edebiliyorlar. Skoda ilk geldiği zaman polis ve pilot kaplaması ile birlikte gelmişti. Oyun moderatörlerine polis, oyunculara ise normal boyalardan daha farklı bir renk olması için pilot getirildi. Tır oyunu için de en mantıklısının bu olduğunu düşünüyorum.

Kind Regards,

Naklov.

TruckersMP Retired Team Member

Skod'da hala kişisel bir fragmanla mal taşıyabilirsiniz. ?

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

2.gif.d44dcc4d446bf0a8bbca59805541e1f8.gif

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

2121.png.efd2b2a5e4c8a528b30ad8a9ca7f6d82.png

RTX 3060 GAMING X 12Gb MSI / Intel Core i5-10600KF / RAM 16Gb / SSD Toshiba 960Gb / ASUS PRIME Z490-P

Merhaba 

Pilot araçları hakkında kişisel düşüncelerim şu şekilde; Oyuna yeni başlayan ve acemi birçok oyuncu skoda ile tehlikeli hareketlerin en üst seviyede yapabileceğine inanıyor. küçük ve aralara iyi girmesi sebebiyle bu araçı tercih edebiliyorlar. Kuralları takip etmeyen bu haylaz oyuncular beni çokça geriyor.Keyifli bir şekilde tırımı kullanırken bir anda kendimi havada veya yerin altında buluyorum ya önüme kırıyorlar yada karşıdan gelip kafa atıyorlar.Kesinlikle skodaları herkes kullanmamalı belirli bir şart dahilinde olanlar kullanırsa bu tür saçma sapan hareketler bir nebze azalır. 

Saygılarımla, 

Shadel 

TruckersMP Kıdemli Sürücü I

2025704570_role_Add-OnTeam2.jpg   

Youtube | Steam | TruckersMP 

Discord = Shadel#0001

3 hours ago, IxDangeR said:

Mesela ben şu şekilde yaptım ..

Hatalarım mevcut mu ? 

Geri dönüş sağlarsanız sevinirim

Burada bizim bir yorum yapmamız doğru olmayabilir. Sonuçta bir yetkili değiliz ve bu eğitimi almadık. Kendi tecrübelerimizi aktarabiliriz. Müsait olmadığım için videoyu izleyemedim ancak biraz bilgi vereyim. Pilot aracı olarak, diğer araç veya oyunculardan üstün olmadığınızı unutmayın. Yol bloklama gibi trafiğin akışını bozacak şeyler yaparsanız bu kurallara aykırı olur ve cezalandırılırsınız. Ayrıca birine eskort araç olarak eşlik etmeden önce kendisinden izin almayı unutmayın.

Bu konu hakkında yazılı kural:

Spoiler

§2.6 - Uygunsuz Konvoy İdaresi / Aracın Kötüye Kullanımı

Konvoyların, normal trafik akışını değiştirmeden tüm TruckersMP kurallarına uyması beklenir. Konvoy pilotlarının trafiği yavaşlatmalarına, engellemelerine, kontrol etmelerine ve takım üyesi olarak davranmalarına ya da başka bir şekilde, pilot araç boyasını kötüye kullanmalarına izin verilmez. Yoğun nüfuslu şu bölgelerde konvoy düzenlenmesine izin verilmez: Kirkenes taş ocağı (ProMods haritası), Duisburg - Calais yolu ve Calais ve Duisburg şehirleri. Birlikte sürüş yapan 5 kişiden fazla oyuncu konvoy olarak sınıflandırılır.

- Resmi TruckersMP Kuralları

Kind Regards,

Naklov.

TruckersMP Retired Team Member

• 3 weeks later...

Merhaba,

Konu on dört (14) günden daha fazla in-aktif olduğu için, konuyu kilitleyip Arşiv kısmına taşıyacağım.

Bu prosedürler, forumu organize etmek ve düzenli bir hale getirmek için uygulanmaktadır.

Anlayışınız için teşekkürler!

Saygılarımla,
DatSpeed
TruckersMP Game Moderator + Community Moderator

// Locked and Moved to "Arşiv"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.