Jump to content

Geleceğe Bakış


Recommended Posts

  • Translation Manager

Merhaba Tırcılar!

 

Umarız #TMP8'i bizimle kutlamaktan keyif almışsınızdır ve hafta sonu boyunca sunulan çeşitli etkinliklerde eğlenmişsinizdir!

 

Bir süre önce, launcherimizde veya sosyal medya kanallarımızdan birinde TruckersMP'deki otobüslerden bahsettiğimizi görmüş olabilirsiniz. Otobüslerin eklenmesi, son birkaç yıldır topluluğumuzda çok istenen bir özellik olmuştur.

 

Geçen yıldan beri, bunu mümkün kılmak ve sunucularımızda oynamanın yeni bir yolunu getirmek için DBus World'deki kişilerle bir ortaklık araştırıyoruz. Geçtiğimiz aylardaki Alternatif Araçlardan zaten bildiğiniz üzere, ekibimiz bir otobüs modelini kendileri getirebilir, ancak topluluğa sadece bir araba modelinden fazlasını sunmak istiyoruz. Bu nedenle, TruckersMP sunucularında kullanım için DBus World istemcisini destekleyeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

 

Peki… otobüs ne zaman? Mümkün olan en kısa sürede otobüsü sağlamak istiyoruz ve bunu gerçekleştirmek için DBus World ile çok çalışıyoruz. Şu anda son rötuşlar yapılıyor ve kısa süre içinde TruckersMP'de otobüsleri karşılamayı umuyoruz; bundan sonra sosyal medya kanallarımızdan düzenli olarak güncellemeler sağlayacağız.

 

Dosya boyutu ve animasyonlardan kaynaklanan sorunlar olmadan mümkün olan en iyi performansı sunmak istediğimizden, başlangıçta yalnızca bir otobüs sunacağız. Kendimize güvenerek daha fazla otobüs sunabilmemiz için bu hususları kapsamlı bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor, çünkü biz sadece size zevk alabilmeniz için cilalanmış bir son ürün sunmak istiyoruz.  

 

Umarım, bunun için desteğinize güvenebiliriz!

 

Patreon

 

Ayrıca Patreon kampanyamız hakkında bilgi vermek istiyoruz. Çoğunuz, 2021'in ikinci yarısında sunucularımızdaki etkinliğin azaldığını fark etmişsinizdir ve bu, Patreon aracılığıyla topladığımız gelirde de görülüyordu. Aşağıdaki resimde Patreon üzerinden aylık gelirin Mayıs 2021'den beri sürekli düştüğünü görebilirsiniz. Bu gelir, Game Developerlerin değerli zamanlarını TruckersMP'ye ayırabilmelerini, düzenli güncellemelerin yapılmasını ve topluluk için yeni özelliklerin geliştirilmesini sağlamak için bizim için önemlidir. Bu yılın ilerleyen zamanlarında, onları geliştirirken, Patreon sahipleri için ek ve yeni avantajlar sunmayı planlıyoruz.  

 

spacer.png

 

Şu anda bir Patron musunuz veya daha önce bir Patron oldunuz mu? Mevcut kampanyamızla ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi duymak isteriz, böylece bu kampanyayı daha da iyi hale getirebiliriz!  


Bu kısa ankete katılarak bize yardımcı olursanız çok seviniriz: https://truckersmp.com/survey/15 (Anket sona ermiştir) 

 

Diğer Planlar

 

Lead Developerimiz, mwl4, şu anda mevcut kod tabanımızı geliştirmek için çalışıyor. Bu, uzun vadeli hedeflerimizden birini yerine getirmek için çok önemli bir görev: TruckersMP sunucularına AI trafiğini tanıtmak. Sizi bu yıl içinde TruckersMP'deki AI trafiği hakkında bilgilendirmeyi umuyoruz, ancak önümüzdeki ayların neler getireceğini görmemiz gerekecek. Bu blog gönderisinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Ayrıca Job Tracker ve Job Dispatcher'a eklenen daha fazla özelliğin yanı sıra oyun içi kullanıcı ara yüzü ve başarı sisteminde daha fazla iyileştirme görmeyi bekleyebilirsiniz. Ayrıca kim olduğunuzu, sunucularımızda ne yapmayı tercih ettiğinizi ve açtığınız şeyleri göstermek için tamamen özelleştirebileceğiniz oyun içi profiller getirmeyi de araştıracağız.


Ama şimdilik bu kadar! Geleceğe bakmak ve ne getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Her zaman olduğu gibi, TruckersMP'yi desteklemeye devam eden ve bu eşsiz modifikasyonu yaratmaya devam etmemize izin veren herkese teşekkür ederiz!  


Yeni içeriklerle dolu bir yılı daha bekliyoruz!    

 

 

Smoky  
Game Producer

  • Like 2

76561198324253072.pngstatus.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.