Jump to content

Blog - Dyspozytor zleceń (Truck Job Dispatcher)


Error_

Recommended Posts

Witajcie kierowcy ciężarówek!

 

Czy jesteście gotowi na nową i ekscytującą funkcję tutaj w TruckersMP?

 

Od dłuższego czasu użytkownicy planowali przejazdy z przyjaciółmi i zawsze był jeden powtarzający się problem, nigdy nie można znaleźć tego samego zlecenia! Cóż, teraz mamy rozwiązanie tego problemu, wprowadzając Truck Job Dispatcher.

 

Dispatcher robi bardzo prostą rzecz, tworzy miejsca pracy. Wprowadzono zupełnie nowy system z atrakcyjnym i pomocnym interfejsem użytkownika, który wyjaśnia wszystkie podstawy, możesz wybrać firmę startową i konkretny ładunek do przewiezienia, a następnie możesz podzielić się tym zleceniem publicznie, prywatnie lub bezpośrednio ze swoimi znajomymi z platformy Steam.

 

To wprowadza zupełnie nowy sposób na podróżowanie po mapie z przyjaciółmi i już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić, o to, że nie znajdziesz takiego samego zlecenia.

 

Możesz znaleźć tę nową funkcję, otwierając swoje menu TAB i klikając prawym przyciskiem myszy, a następnie możesz przejść do nowo dodanego przycisku w lewym dolnym rogu.

 

spacer.png

 

Najczęściej zadawane pytania:


Czy będzie to dostępne dla obu gier?
Tak, zdecydowanie, ta nowa funkcja będzie działać zarówno w American Truck Simulator jak i Euro Truck Simulator 2, jak i również z ProMods i ProMods Kanada modyfikacje map.

 

Jak to będzie działać z DLC?
Jeśli nie masz określonego DLC, takiego jak Heavy Cargo Pack, to ładunki i naczepy z tego DLC nie będą dla ciebie dostępne i nie będą widoczne na listach.

 

Jak dodać pracę do mojej gry?
Całkiem prosto, otwórz Truck Job Dispatcher poprzez zakładkę menu TAB i stwórz pracę według własnych upodobań, następnie będziesz mógł przejść przez kilka pól wyboru, aby albo rozpocząć pracę natychmiast, albo nawigować do firmy, którą wybrałeś. Po wybraniu sposobu, w jaki chcesz odebrać swoją nową pracę, naciśnij przycisk "Create" i będziesz gotowy do drogi.

 

Sprawdź nowe dodatki do naszego Menu Kontekstowego i ikonę Job Dispatcher w menu TAB:

 

spacer.png

 

Jak mogę zaprosić kogoś do wzięcia ze mną zlecenia?


Kiedy stworzysz już zlecenie, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na czyjąś nazwę użytkownika w menu zakładki i zaprosić go do podjęcia zlecenia, użytkownik, którego zaprosisz, będzie miał możliwość zaakceptowania lub odrzucenia tej oferty na czacie, zostanie do niego wysłany komunikat, wyjaśniający co ma zrobić.

 

spacer.png

 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta nowa funkcja i będziesz się dobrze bawił podróżując z tym samym ładunkiem co Twoi koledzy truckerzy!

 

Jeśli chcesz zobaczyć Truck Job Dispatcher w akcji i dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa, to sprawdź najnowszy film na naszym kanale YouTube tutaj.

 

Zespół TruckersMP

  • Upvote 1

Oh no. You just meet a Eror.
------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • James locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.