Jump to content

ETS 2 ve ATS için Convoy multiplayer betası yaklaşıyor!


Guest

Recommended Posts

ets-2-convoy-multiplayer-screenshot.jpg

 

SCS Software, ETS 2 ve ATS’nin Convoy multiplayer özelliğinin açık betası için bitiş çizgisine yaklaşıyor.

 

Bugün yayınlanan yeni blog yazısı ile "Humble Heal: Covid-19 Bundle" kampanyasına dahil olan ETS 2 için heyecan verici bir not düşüldü. Uzun süredir beklenen ve geçtiğimiz yılın sonunda ATS’de ortaya çıkan resmi multiplayer özelliğinin açık betasının bitiş çizgisine yaklaşıldığı belirtildi. Bu nedenle kampanyadan yararlanarak arkadaşlarınız için ekstra ETS 2 lisans anahtarı almak için mükemmel bir an olduğu vurgulanıyor. Son olarak ETS 2 için #CruisingIberia etkinliği 11 Temmuz’a kadar uzatılmıştı. Öncesinde 1.41 güncellemesinin ilk özelliği olan revize edilmiş fotoğraf modu tanıtılmıştı.

 

Blog yazısında belirtilen açıklama ise;

 

“This is the perfect moment to grab an extra key of ETS2 for your friends as we’re getting to the finish line for the open beta of Convoy multiplayer for ETS2 and ATS, get some new games for yourself (tell us your favorite in comments and on our social media!), and help the world in the fight against COVID-19.”

 

Son açıklamadan yola çıkarak özetleyelim!

  • ETS 2 ve ATS için Convoy adı ile co-op oynanış getiren multiplayer özelliği eklenecek.
  • Convoy multiplayer açık betasının bitiş çizgisine yaklaşıyorlar.
  • 1.41 güncellemesi özellikleri duyurulmaya başlanmıştı.
  • Convoy multiplayer özelliği 1.41 güncellemesinde yer alacak gibi görünüyor.
  • Iberia etkinliği 11 Temmuz’da sona eriyor. Etkinliklerle arada bazı zamanlar ilişki olabiliyor.
  • 1.41 güncellemesinde ETS 2 ve ATS için Convoy multiplayer özelliğinin açık beta olarak başlatılacağı anlaşılıyor.
  • Arkadaşlarınızla özel bir oturumda AI trafik ile birlikte oynanabilecek. Oyuncu sayısı bilinmiyor. 4-20 kişilik bir oturum olacağı tahmin ediliyor. FS19 vb. yapımlar örnek gösterilebilir.
  • Modlama desteği ile ilgili açıklama yok.
  • Kesin çıkış tarihi bilinmiyor.

Convoy multiplayer özelliği için detaylı açıklamalar henüz yapılmadı. Son açıklamalarına bakacak olursak SCS Software da fazla bekletmeyip topluluğu hazırlamaya çalışıyor. Onlar için yeni bir kilometre taşı olacak. Yıl sonunda beklenirken bu kadar erken başlayabilecek olması şaşırttı.

 

Ayrıca; TruckersMP multiplayer modu 7. yılını kutluyor. Tam 7 yıldır ETS 2 ve ATS’de multiplayer özelliği modlu olarak çalışıyor.

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.