Jump to content

ETS 2’nin İberya haritası için "Cruising Iberia" etkinliği başlatıldı!


Guest

Recommended Posts

wotr_header_Event_Cruising_Iberia-1536x2

 

Iberia DLC‘sinin çıkışı ile birlikte İspanya ve Portekiz’i keşfetmemizi sağlayacak World of Trucks üzerinden Cruising Iberia etkinliği başlatıldı. İber Yarımadası, 580,000 km² büyüklüğünde 2 ülke olmak üzere 49 şehir ile birlikte ETS 2‘ye dahil oluyor. SCS Software da bunun şerefine güzel bir etkinlik düzenliyor. Topluluk hedefinde bu kez teslimatları gerçekleştirirken ulaşmamız gereken 250 milyon kilometrelik sürüş var! Kişisel görevinizi tamamladığınızda ödüller kazanıyorsunuz.

 

İberia DLC’sinde birçok farklı ekonomi de geldiği için yaptığımız işler gerçekten çok kapsamlı oluyor. Harita paketinde 49 şehir olsa da Cruising Iberia etkinliği kapsamında en az 20 benzersiz şehir arasında teslimat yaparak etkinliği bitirebilirsiniz. Elbette bu etkinliği yaparken birçok yeni şehir keşfedecek ve güzel manzaralara tanık olacaksınız.

 

KURALLAR

 

  • Euro Truck Simulator 2’de World of Trucks bağlantılı profiliniz aracılığıyla Harici Sözleşmeler ve Harici Yük Piyasasını kullanarak İberya şehirleri arasında yaptığığınız teslimatlarda topluluk hedefi için 250,000,000 km yol sürüşe ulaşmamız gerekiyor.
  • Kişisel hedefiniz için 20 benzersiz Iberia DLC şehri arasında teslimatları tamamlanız gerek. A noktasından B noktasına 20 farklı şehir arasında teslimatlar yapılacak. Madrid’den aldığınız teslimatı Barcelona’ya bıraktıktan sonra ikinci işiniz için tekrar Barcelona-Bilbao arasında teslimat yapabilirsiniz.
  • Tüm işlerin mesafesi en az 200 km veya daha fazla uzunlukta olmalıdır.
  • World of Trucks profilinizdeki Log Book sayfasını kullanarak son teslimatlarınızı ve şehirlerini kontrol edebilirsiniz.

 

ÖDÜLLER

 

  • Kişisel hedef: Oyuncular 20 farklı İberya şehirleri arasında teslimatlar yapacak ve özel bir World of Trucks başarımı, etkileyici bir İberya Vaşak temalı boyama paketini ETS 2 envanterinde ödül olarak kazanacak. 20 benzersiz şehir arasında A noktasından B noktasına iş alıp bırakabilirsiniz. Görev ilerlemesini ana menüde izleyebilirsiniz.
  • Topluluk hedefi için İberya şehirleri arasında yapılan teslimatlarda 250 milyon kilometre sürüş yapılması gerekiyor. Bu gerçekleştiğinde kişisel görevini de yerine getirenlere ek olarak peluş İberya Vaşak oyuncağı ile İberya Maskeli Bobblehead aksesuarı hediye edilecek.

 

Worldoftrucks.com üzerinden durumu izleyebilirsiniz.

 

NOT: Topluluk ödüllerinden faydalanabilmek için ETS 2’de kişisel görevinizi tamamlamanız gerekir. Her ödül ETS 2 için Steam envanterine eklenecek. World of Trucks profilinizdeki Events sayfasından ödüllerinizi alabilirsiniz.

 

BİLGİ: Cruising Iberia etkinliği 11 Mayıs 2021 Salı gece  yarısı TR saati ile 02:59’da sona erecek.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.