Jump to content

ETS 2 Iberia DLC’si Steam’de 48 TL fiyatla yayınlandı!


Guest

Recommended Posts

İspanya ve Portekiz‘in bulunduğu İber Yarımadası, Iberia DLC‘si ile Euro Truck Simulator 2 için yayınlandı. Yıllar sonra İberya bölgesi ETS 2’nin bir parçası oluyor. 49 şehrin bulunduğu harita paketi Steam’de 48 TL’den fiyatla satışa sunuldu.

 

 

 

1.40 yeni görsel aydınlatma sisteminin de etkisi ile İberya haritası mükemmel görünüyor. Şimdiye kadar ki en büyük ve en iyi denilecek bir tasarımla ETS 2 oyuncularına sunuluyor. Şehirler, yollar, doğal güzellikler, yeni kaya dokuları, yepyeni bitki örtüsü ile yeni ağaç modelleri, çimenler ile tamamen yeni bir bölge için sıfırdan modellenmiş ve tasarlanmış 3D modeller, varlıklar bulunuyor. İberya’ya girdiğiniz an kendinizi bambaşka bir ETS 2’de bulabilirsiniz. 1.40 her ne kadar oyunun her köşesini değiştirse de İberya haritasında bu iş tamamen değişiyor. American Truck Simulator‘ın atmosferini yıllarca ETS 2’ye istedik ve sonunda oldu. Her yeni harita DLC’sinde bir adım daha öteye giden SCS ekibi bu kez de aynısını gerçekleştiriyor. Elbette her yeni haritayı ilk oynadığımız büyüleyici geliyor, şaşırıyoruz. Road to the Black Sea DLC‘sinde gördüklerimizin çok çok üstüne koyarak ilerlemişler. Şimdiden Heart of Russia DLC‘sini merak etmeye başladık.

 

Special Transport DLC‘si için 5 ayrı rotanın da geldiğini ekleyelim. 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı 18:00’de SCS Software özel yayınında özel konuklarla harita tanıtıldı.

 

ETS-2-Iberia-Reaching-the-Finish-Line5.j

 

ets-2-iberia-dlc-porto-screenshots6.jpg

 

ets-2-iberia-dlc-porto-screenshots12.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.