Jump to content

Bahar Ortaya Çıktı!


Sneezy

Recommended Posts

Merhaba Kamyoncular,
Kar durdu, günler geçtikçe hava daha da ısınıyor, çimler yeşeriyor ve ağaçlar çiçek açmaya başlıyor. Bunun sadece tek bir anlamı olabilir, bahar geldi!

 

Öyle hissettirmese bile, tam bir daire çizdik ve bir kez daha bahar geldi. Zaman nereye gitti!? Tüm şakalar bir yana, Euro Truck Simulator 2 ve ilk kez gerçekleşecek olan American Truck Simulator için Bahar Grafikleri /Hava Modunu desteklemek için Grimes ile birlikte çalıştığımızı doğrulamaktan heyecan duyuyoruz.

 

Bu modifikasyonu sunucularımızda kullanmak için, tek oyuncudaki modları yüklemenin yanı sıra izlemeniz gereken birkaç ekstra adım daha vardır. Mod yapımcılarının talebi üzerine, bu modu üçüncü taraf bir web sitesinden indirmeniz gerekecektir. Bilgilerin bulunduğu makalemizde tüm bilgileri burada bulabilirsiniz: Bahar Modu nasıl kurulur? Tüm bu bilgileri bilgi tabanı olan makalemizde bulabilirsiniz: Bahar Modu nasıl indirilir?

 

Diğer çeşitli Grimes çevre modlarında olduğu gibi, bu modifikasyon isteğe bağlıdır ve sunucularımızın herhangi birinde oynamak zorunlu değildir. Bu modun yanı sıra, Grimes tarafından oluşturulan Varsayılan HDR Çiçek eklentisini de destekleyeceğiz. Kış moduyla aynı olan daha karanlık geceler eklentisini ise desteklemeyeceğiz. Bahar modunun eklenmesi ve kış modunun kaldırılmasıyla birlikte, zorunlu far süresinin oyun içi saatine göre 21:00'den 05:00'e geri alındığını göreceğiz.

 

En iyi anlarınızı bizimle yakaladığınızdan, Twitter ve Instagram'da paylaştığınızdan emin olun!

 

TruckersMP'de bizimle harika ve güvenli bir Bahar geçireceğinizi umuyoruz!

-->Konuyu ana sayfada görüntüle

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.