Jump to content

ETS 2 için "Sürücü Kursu" özelliği geliştiriliyor!


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

ets-2-driving-school-wip-4.jpg

 

SCS Software‘ın Yılbaşı yayınında uzun süre önce dile getirilen sürücü kursu (driving school) özelliği tanıtıldı.

 

Bu özellik ile ETS 2‘de TIR kullanmayı, manevraları, park etmeyi vb. ayrıntıları öğrenebileceğimiz bir sürüş akademisi modülü eklenecek. Daha önce SCANIA Truck Driving Simulator ve Trucks and Trailers oyunlarında olan özellikler günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanıp getirilecek. SCS ekibi bu konuda hala yeni fikirler aradığını belirtiyor. Bu eğitim modül henüz bitmiş değil ve çok başındalar haliyle yayınlanana kadar gelen geri bildirimler ve geliştiricilerin planladıkları ile farklı özellikler kazanabilir. Şu an bu özelliğin hangi sürümde ve ne zaman geleceği kesinlikle belirtilmiyor.

 

  • Kendine ait özel bir haritası olduğu anlaşılıyor.
  • Nereye gitmeniz ve ne yapmanız gerektiğini gösteren yönlendirmeler bulunuyor.
  • Truck Academy isimli boyama araçlarda kullanılabilecek.
  • Daha önceki oyunlara benzeyen yönleri de olabilir ancak stüdyonun CEO’su Pavel Sebor özetle yeni bir şey yapmak istediklerini vurguluyor.

 

Şu an sadece ETS 2 için hazırlanmış gibi görünüyor. Henüz tamamlanmadığı için ATS’ye dair bir görüntü yok. Modül tamamlandığında her iki yapım için de mutlaka hazırlanacaktır.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to ETS 2 için "Sürücü Kursu" özelliği geliştiriliyor!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.