Jump to content

System Eventów TruckersMP!


Guest

Recommended Posts

Witajcie Truckersi!

Wydarzenia społeczności są jednym z najważniejszych aspektów TruckersMP, dlatego chcielibyśmy zaprezentować nową funkcję na naszej platformie. Ta funkcja bardzo pomoże w organizacji zarówno twórcom eventów, jak i uczestnikom oraz zapewni wydajny sposób na podlinkowanie wydarzenia innym.

 

Rozumiemy jak bardzo społeczności doceniłaby jedno, centralne miejsce dla eventów, gdzie moglibyście zaplanować swój własny, zaznaczyć obecność na innych i śledzić poprzednie. Dlatego według nas zakochacie się w tej nowej funkcji na naszej stronie, nad którą deweloperzy pracowali miesiącami: System Eventów.

 

Po przejściu do nowego miejsca na naszej stronie, będziecie mogli przejrzeć wyróżnione eventy, zobaczyć listę wydarzeń, które odbywają się dzisiaj, jeżeli nagle poczujecie potrzebę jazdy z innymi, lub wybrania eventów, w których chcielibyście brać udział w przyszłości. Śledzenie wydarzeń społeczności nigdy nie było takie proste.

 

Możecie spodziewać się łatwej w użyciu strony głównej, pokazującej wyróżnione eventy...

 

VN4j34P.png

 

...i łatwe w obsłudze narzędzia do zaznaczenia swojej obecności, i wiele więcej!

 

YvK4KqQ.png

 

Aby uzyskać dostęp do systemu, przejdź bezpośrednio do https://truckersmp.com/events lub skorzystaj z nowej sekcji w górnym pasku strony nazwanej "Events".

Aby lepiej zapoznać się z systemem i dowiedzieć się jak poprawnie stworzyć swoje wydarzenie, możecie przeczytać nasz [artykuł bazy wiedzy Jak używać Systemu Eventów.

Prosimy o przestrzeganie zasad podczas tworzenia eventów, można je znaleźć tutaj.

 

Mamy nadzieję, że ta duża zmiana w TruckersMP będzie mile widziana i doceniona przez was. Nie zapominajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na opinie o naszym systemie!

Pozdrawiamy,
Zespół TruckersMP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.