Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oyun içi fps ve drop çözümü

Guest

Recommended Posts

Merhabalar, öncellikle herkese iyi günler dilerim 

oyun içi drop, fps, kayıbı ,hepimizin başlıca sorunu bunları düzelmetek adına bir çalışma yaptım bunu sunmak isterim.

Saygılarımla.

1.Adım  Windows 10 arama kısmına **msconfig** yazarak önyükleme kısmına ulaşınız sol yukarıda işlemci sayıcı var onu aktif bir konuma getirdikten sonra işlemci sayısı ksımına en çok hangi sayı varsa onu seçerek uygula kapat diyebilirsiniiz.

2.Adım Bu çözüm sadece windows 10 kullanıcları içinidir windows kısmına gelip güncelleştirme ve güvenlik kısmına giriş yapınız güncellemeleri denetleyerek güncelleme yaparsanız daha sağlıklı bir işletim sistemi kullanırsıınız.

3.Adım Ekran kartınızı herdaim güncel tutunuz bunun için arama motoruna ekran kartınızın modelini öğrenip en güncel driver indirime sağlayabilirsiniz.

4. Adım TruckersMP giriş sağladıktan itibaren settings graphic bölümünden bütün tikleri kapatınız fps + sağlayabilirsiniz.

Kind,Regards