Jump to content

wlazly

Veteran Driver III
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About wlazly

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

66 profile views
 1. @[TPH] John i cant play on on one profile in the same time. After steam cloud synchronized and exit the game on 1st computer, on second i cant see changes from 1st computer. @AdaBey i have this problem all the time
 2. @Small Nan What exactly should i copy and where ?
 3. Hello, I have a question to you, MP community. I have Truckers MP on 2 computers and i want to connect our progress on 2 computers. For example I played on 1st computer Truckers MP and i have delivered shipment and i saved the game. I cant see this on 2nd computer. I have the same steam account, the same TruckersMP profile and save in cloud. Can you help me? Merry Christmast everyone!
 4. Cześć, mam do Was kierowcy pytanie. Czy jest możliwość, aby na dwóch komputerach połączonych z tym samym kontem steam zapisywał się ten sam stan gry? Podam przykład: na komputerze 1 korzystam z truckeraMP i zrobiłem kilka dostaw. Zapisuję i synchronizuję postęp. Na drugim komputerze zupełnie tego stanu nie widzę. Na komputerze 1 widzę. Dodam, że mam połaczone konto w Truckers MP i zapis w "chmurze". Proszę o rady, pozdrawiam i życzę Spokojnych Radosnych Świąt spędzonych bezkonfliktowo w rodzinnym gronie.
×
×
 • Create New...