Jump to content

OPO [REC]

Veteran Driver III
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About OPO [REC]

Recent Profile Visitors

595 profile views

OPO [REC]'s Achievements

0

Reputation

 1. Podlinkowany profil działa prawidłowo , lecz wymaga sporego nakładu czasu by doprowadzić go do przyzwoitości ..... Dlatego jak dla kogoś nie będzie problemem to niech podeśle profil o nieco bardziej zaawansowanym poziomie rozwoju kierowcy.
 2. Jak ktoś może to niech prześle mi swój profil do multiplayera. Szczerze nie mam serca ani chęci na rozwijanie kolejnego profilu praktycznie od ZERA.
 3. Mam problem ze swoim profilem w trybie multiplayer 46 lvl. Podczas korzystania z szybkiej podróży, promu a nawet rezygnacji z dostarczanego ładunku gra się zawiesza (brak odpowiedzi ETS) maksymalnie czekałem około 10 minut na odwieszenie i nic..... W trybie Single player jest ok pod warunkiem iż nie korzystam z zapisków z multiplayera. Zapiski z multi są niegrywalne -single zawiesza mi się po około 3-5 sekundach od wczytania zapisu. Po założeniu nowego profilu problemy częściowo ustąpiły tj. Mogę w multi używać promu czy szybkiej podróży lecz zapisek z multi nadal zawiesza Singla. Gra zakupiona przez Steam próbowałem deinstalacji i instalacji na innym dysku fizycznym. Wyłączyłem wszystkie usługi działające w tle w tym antywirusa. Zmieniałem wersję sterowników karty graficznej. niestety nic nie pomogło ATS działa bezbłędnie zarówno w multiplayer jak i singlu. Platforma: i7 4790k Msi gtx970 16GB RAMU Mam gorącą prośbę jak kto może niech podeśle swój profil z gry do ETS2, co bym mógł swobodnie pykać w multiplayer. Ewentualnie może ktoś ma rozwiązanie problemu.... Przesyłam link do swojego profilu może ktoś go przetestuje. (Ostatni save [ zrobiony przed ikonką promu] zawiesza mi singla a gdy odpalam go w multiplayer i dojeżdżam do promu to gra się zawiesza podczas próby przeprawy promowej.) http://www87.zippyshare.com/v/WQ6OncYB/file.html
 4. załaduj jakiś stary save i przetestuj w singlu player. Mam ten sam problem i odniosłem połowiczny sukces tzn. po załadowaniu jakiegoś starego save single Player zaczął działać dobrze, natomiast w multiplayer wszystkie niepożądane objawy pozostały.
 5. No to do rzeczy: 1. Zaraportowałem gracza który blokował drogę (dowód stanowi nagranie); przed rozpatrzeniem mojego zgłoszenia gracz dostał bana za blokowanie w jakiejś innej sytuacji : 2016-01-09 14:43:00 intentionally blocking service station RayRay5 BAN 2016-01-29 14:43:00 Co spowodowało iż moje zgłoszenie zostało przez operatora odrzucone. Według mnie kara powinna zostać przedłużona... Jaka jest wasza opinia? Status: Declined Claimed By: scarface0359 Reason: Player already banned for blocking 2. Zarzucono mi zły user ID a według mnie jest ok. Jak się skontakować z operatorem.? Jeżeli jednak ja jestem w błędzie to pokażcie mi w którym miejscu dałem "cyca" Link do nagrania: Fragment z logu:
 6. Jazda nocą bez świateł to przegięcie; ale jazdę nocą na postojowych rozumiem w sytuacji gdy gramy na winter mod. Problemem jest mocno dające po oczach odbijające się od jezdni światło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.